Kalvesut standard - med krydshul - længde 100 til 125 mm - gul

Indsatsområde
  • Super-sutten er ideel til drikkespande til kalve.
Beskrivelse
  • Kalvesutten har et krydshul.
Tekniske data
  • Længde - 100 til 125 mm
  • Farve - gul
Udførelse (5)
grænse udvælgelse
Længde
VE
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Længde VE pris ex. moms
890200000145 100 mm 50 stk.
DKK 461,00
(DKK 9,22 / stk.)
inkl. momsDKK 461,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
890200000146 125 mm 50 stk.
DKK 506,00
(DKK 10,12 / stk.)
inkl. momsDKK 506,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
890200001455 100 mm 5 stk.
DKK 51,40
(DKK 10,28 / stk.)
inkl. momsDKK 51,40
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
890200001464 125 mm 4 stk.
DKK 49,80
(DKK 12,45 / stk.)
inkl. momsDKK 49,80
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
890200014510 100 mm 10 stk.
DKK 99,70
(DKK 9,97 / stk.)
inkl. momsDKK 99,70
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Kalvesut Super, Super kalvesut, Kalvesut Super, Sut, Kalvesut, Kalve sut, Sut Super, Super sut, albert kerbl