Kalvesut standard - med krydshul - længde 100 til 125 mm - gul

Indsatsområde
  • Super-sutten er ideel til drikkespande til kalve.
Beskrivelse
  • Kalvesutten har et krydshul.
Tekniske data
  • Længde - 100 til 125 mm
  • Farve - gul
Udførelse (5)
grænse udvælgelse
Længde
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 890200000145
Udførelse
Længde100 mm
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 461,00
(DKK 9,22 / stk.)
inkl. momsDKK 461,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 890200000146
Udførelse
Længde125 mm
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 506,00
(DKK 10,12 / stk.)
inkl. momsDKK 506,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 890200001455
Udførelse
Længde100 mm
VE5 stk.
Produktsikkerhed
DKK 51,40
(DKK 10,28 / stk.)
inkl. momsDKK 51,40
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 890200001464
Udførelse
Længde125 mm
VE4 stk.
Produktsikkerhed
DKK 49,80
(DKK 12,45 / stk.)
inkl. momsDKK 49,80
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 890200014510
Udførelse
Længde100 mm
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 99,70
(DKK 9,97 / stk.)
inkl. momsDKK 99,70
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Kalvesut Super, Super kalvesut, Kalvesut Super, Sut, Kalvesut, Kalve sut, Sut Super, Super sut, albert kerbl