Hulbånd LBV - galvaniseret stål - længde 10 m - bredde 12 til 27 mm - tykkelse 0,75 til 2,6 mm - pris pr. emballageenhed

Indsatsområde
  • Hulbåndet LBV med udstansede huller er velegnet som afstivnings-, forbindelses- eller fastgørelseselement.
Beskrivelse
  • Pladetykkelserne og plastkappen på hulbåndet gør det let at afkorte med en pladesaks.
  • Hulgeometrien på hulbåndet tillader gulvfastgørelse med fischer slagsøm ED.
Tekniske data
  • Materiale - stål DX51D+Z (materialenr. 1.0226) iht. DIN EN 10327
  • Længde - 10000 mm
  • Bredde - 12 til 27 mm
  • Tykkelse - 0,75 til 2,6 mm
  • Galvanisering - galvanisk forzinket
  • Beskyttelseskappe LBK - PE
Udførelse (6)
grænse udvælgelse
Tykkelse
Bredde
VE
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Tykkelse Bredde VE pris ex. moms
857707954903 0,75 mm 12 mm 10 stk.
DKK 1.087,98
(DKK 108,80 / stk.)
inkl. momsDKK 1.087,98
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 17,98
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
857707955002 0,75 mm 17 mm 10 stk.
DKK 1.189,79
(DKK 118,98 / stk.)
inkl. momsDKK 1.189,79
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 19,79
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
857707955101 0,88 mm 25 mm 8 stk.
DKK 1.728,76
(DKK 216,10 / stk.)
inkl. momsDKK 1.728,76
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 28,76
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
857707955301 2,6 mm 14 mm 10 stk.
DKK 1.962,51
(DKK 196,25 / stk.)
inkl. momsDKK 1.962,51
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 32,51
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
857707955401 2,4 mm 19 mm 8 stk.
DKK 1.789,62
(DKK 223,70 / stk.)
inkl. momsDKK 1.789,62
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 29,62
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
857707955501 2,4 mm 27 mm 5 stk.
DKK 1.505,00
(DKK 301,00 / stk.)
inkl. momsDKK 1.505,00
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 25,00
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
Tilbehør til denne artikel
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Hulbånd LBK, Hulbånd LBV, fischer hulbånd, Klaus Fischer, Hulbånd, Stålbånd, Stålhulbånd, fischer hulbånd LBV 12, Gulvfastgørelse