Hjørnevinkel - stål - undersænkede huller - pris pr. emballageenhed

Indsatsområde
  • Hjørnevinklen er velegnet til brug inden for industri, håndværk og hobbyprojekter.
Beskrivelse
  • Hjørnevinklen er forsynet med undersænkede huller.
Tekniske data
  • Materiale - stål
  • Pris pr. emballageenhed
Udførelse (7)
grænse udvælgelse
Type
A
B
Materialetykkelse
Antal skruer
VE
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Type A B Materialetykkelse Antal skruer VE pris ex. moms
38245x190367 brun 100 mm 15 mm 1,5 mm 5 (Ø 3 mm) 20 stk.
DKK 169,00
(DKK 8,45 / stk.)
inkl. momsDKK 169,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38245x190374 hvid 100 mm 15 mm 1,5 mm 5 (Ø 3 mm) 20 stk.
DKK 169,00
(DKK 8,45 / stk.)
inkl. momsDKK 169,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38245x201032 galvaniseret 100 mm 15 mm 1,5 mm 5 (Ø 3 mm) 20 stk.
DKK 67,70
(DKK 3,39 / stk.)
inkl. momsDKK 67,70
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38245x201056 galvaniseret 120 mm 20 mm 2 mm 5 (Ø 3,5 mm) 20 stk.
DKK 97,30
(DKK 4,87 / stk.)
inkl. momsDKK 97,30
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38245x201070 galvaniseret 160 mm 22 mm 2,5 mm 6 (Ø 4 mm) 20 stk.
DKK 262,00
(DKK 13,10 / stk.)
inkl. momsDKK 262,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38245x201087 galvaniseret 200 mm 30 mm 3 mm 6 (Ø 6 mm) 20 stk.
DKK 359,00
(DKK 17,95 / stk.)
inkl. momsDKK 359,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38245x201094 galvaniseret 250 mm 30 mm 3,5 mm 5 (Ø 6 mm) 10 stk.
DKK 588,00
(DKK 58,80 / stk.)
inkl. momsDKK 588,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Vinkel, Vinkel Vormann, Vinkelbeslag, Hjørnevinkel, Hjørnevinkel Vormann, Vinkel Vormann, Hjørnevinkel undersænkede huller, Hjørnevinkel galvaniseret, Hjørnevinkel brun, Hjørnevinkel hvid, 000187100B Vormann, 000187100W Vormann, 000187100Z Vormann, 000187120Z Vormann, 000187160Z Vormann, 000187200Z Vormann, 000187250Z Vormann, Vormann, Hjørnebeslag, Vinkelbeslag