Hjørnevinkel - stål - undersænkede huller - pris pr. emballageenhed

Indsatsområde
  • Hjørnevinklen er velegnet til brug inden for industri, håndværk og hobbyprojekter.
Beskrivelse
  • Hjørnevinklen er forsynet med undersænkede huller.
Tekniske data
  • Materiale - stål
  • Pris pr. emballageenhed
Udførelse (7)
grænse udvælgelse
Type
A
B
Materialetykkelse
Antal skruer
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 38245x190367
Udførelse
Typebrun
A100 mm
B15 mm
Materialetykkelse1,5 mm
Antal skruer5 (Ø 3 mm)
VE20 stk.
Produktsikkerhed
DKK 169,00
(DKK 8,45 / stk.)
inkl. momsDKK 169,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38245x190374
Udførelse
Typehvid
A100 mm
B15 mm
Materialetykkelse1,5 mm
Antal skruer5 (Ø 3 mm)
VE20 stk.
Produktsikkerhed
DKK 169,00
(DKK 8,45 / stk.)
inkl. momsDKK 169,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38245x201032
Udførelse
Typegalvaniseret
A100 mm
B15 mm
Materialetykkelse1,5 mm
Antal skruer5 (Ø 3 mm)
VE20 stk.
Produktsikkerhed
DKK 67,70
(DKK 3,39 / stk.)
inkl. momsDKK 67,70
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38245x201056
Udførelse
Typegalvaniseret
A120 mm
B20 mm
Materialetykkelse2 mm
Antal skruer5 (Ø 3,5 mm)
VE20 stk.
Produktsikkerhed
DKK 97,30
(DKK 4,87 / stk.)
inkl. momsDKK 97,30
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38245x201070
Udførelse
Typegalvaniseret
A160 mm
B22 mm
Materialetykkelse2,5 mm
Antal skruer6 (Ø 4 mm)
VE20 stk.
Produktsikkerhed
DKK 262,00
(DKK 13,10 / stk.)
inkl. momsDKK 262,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38245x201087
Udførelse
Typegalvaniseret
A200 mm
B30 mm
Materialetykkelse3 mm
Antal skruer6 (Ø 6 mm)
VE20 stk.
Produktsikkerhed
DKK 359,00
(DKK 17,95 / stk.)
inkl. momsDKK 359,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38245x201094
Udførelse
Typegalvaniseret
A250 mm
B30 mm
Materialetykkelse3,5 mm
Antal skruer5 (Ø 6 mm)
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 588,00
(DKK 58,80 / stk.)
inkl. momsDKK 588,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Vinkel, Vinkel Vormann, Vinkelbeslag, Hjørnevinkel, Hjørnevinkel Vormann, Vinkel Vormann, Hjørnevinkel undersænkede huller, Hjørnevinkel galvaniseret, Hjørnevinkel brun, Hjørnevinkel hvid, 000187100B Vormann, 000187100W Vormann, 000187100Z Vormann, 000187120Z Vormann, 000187160Z Vormann, 000187200Z Vormann, 000187250Z Vormann, Vormann, Hjørnebeslag, Vinkelbeslag