Hegnsvinkel - L-form - Antal huller 2 - Skrue-Ø 4 mm - Pris pr. PE

Indsatsområde
  • Hegnsvinklerne er velegnede til brug i industri, håndværk og bolig.
Beskrivelse
  • Hegnsvinklerne er L-formede og har 2 skruehuller.
Tekniske data
  • Egenskaber - L-form
  • Skruehuller - 2 (Ø 4 mm)
  • Pris pr. PE
Udførelse (7)
grænse udvælgelse
Type
A
B
C
Materialetykkelse
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 38243x23211949
Udførelse
Typegalvaniseret
A32 mm
B30 mm
C38 mm
Materialetykkelse1,8 mm
VE40 stk. (10 æsker à 4 stk.)
Produktsikkerhed
DKK 315,00
(DKK 7,88 / stk.)
inkl. momsDKK 315,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38243x230872
Udførelse
Typegalvaniseret
A32 mm
B30 mm
C32 mm
Materialetykkelse1,8 mm
VE80 stk. (4 x 20 stk., i PROFI-PACK)
Produktsikkerhed
DKK 299,00
(DKK 3,74 / stk.)
inkl. momsDKK 299,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38243x211949
Udførelse
Typegalvaniseret
A32 mm
B30 mm
C38 mm
Materialetykkelse1,8 mm
VE100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 254,00
(DKK 2,54 / stk.)
inkl. momsDKK 254,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38243x212724
Udførelse
TypeRustfrit stål (V2A)
A32 mm
B30 mm
C38 mm
Materialetykkelse1,8 mm
VE25 stk.
Produktsikkerhed
DKK 285,00
(DKK 11,40 / stk.)
inkl. momsDKK 285,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38243x230902
Udførelse
Typevarmgalvaniseret
A35 mm
B30 mm
C40 mm
Materialetykkelse2 mm
VE100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 486,00
(DKK 4,86 / stk.)
inkl. momsDKK 486,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38243x380201
Udførelse
TypeRustfrit stål (V2A)
A32 mm
B30 mm
C38 mm
Materialetykkelse2 mm
VE40 stk. (10 æsker à 4 stk.)
Produktsikkerhed
DKK 1.200,00
(DKK 30,00 / stk.)
inkl. momsDKK 1.200,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38243x673495
Udførelse
TypeRustfrit stål (V2A)
A32 mm
B30 mm
C38 mm
Materialetykkelse1,8 mm
VE48 stk. (4 à 12 stk.)
Produktsikkerhed
DKK 538,00
(DKK 11,21 / stk.)
inkl. momsDKK 538,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Hegnsvinkel, Hegnsbeslag, Vormann beslag, Vormann hegnsbeslag, Galvaniseret hegnsbeslag, L-formet hegnsbeslag, L-formet hegnsvinkel, Varmgalvaniseret hegnsvinkel, Galvaniseret hegnsvinkel, Vormann, Hegnsbånd, Hegnsbånd