Hængselbånd - halvtungt - til dorn-Ø 13 mm

Indsatsområde
  • Hængselbåndet er velegnet til brug i industrien, håndværk og boligområder.
Beskrivelse
  • Hængselbåndet er egnet til dorn-Ø 13 mm.
Tekniske data
  • Udførelse - halvtung
Udførelse (17)
grænse udvælgelse
Mål (længde A x bredde B)
Materialetykkelse
Type
Skruehuller
Emballageenhed
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Mål (længde A x bredde B) Materialetykkelse Type Skruehuller Emballageenhed pris ex. moms
38240x321518 300 x 37 mm 5 mm kataforese 1 firkantet (Ø 9 mm), 2 runde (Ø 6 mm) 6 stk.
DKK 312,00
(DKK 52,00 / stk.)
inkl. momsDKK 312,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x320108 300 x 37 mm 5 mm galvaniseret 1 firkantet (Ø 9 mm), 2 runde (Ø 6 mm) 10 stk.
DKK 271,00
(DKK 27,10 / stk.)
inkl. momsDKK 271,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x321204 300 x 40 mm 5 mm varmgalvaniseret 1 firkantet (Ø 9 mm), 2 runde (Ø 6 mm) 10 stk.
DKK 472,00
(DKK 47,20 / stk.)
inkl. momsDKK 472,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x321525 400 x 37 mm 5 mm kataforese 1 firkantet (Ø 9 mm), 3 runde (Ø 6 mm) 6 stk.
DKK 364,00
(DKK 60,67 / stk.)
inkl. momsDKK 364,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x320115 400 x 37 mm 5 mm galvaniseret 1 firkantet (Ø 9 mm), 3 runde (Ø 6 mm) 10 stk.
DKK 330,00
(DKK 33,00 / stk.)
inkl. momsDKK 330,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x321211 400 x 40 mm 5 mm varmgalvaniseret 1 firkantet (Ø 9 mm), 2 runde (Ø 6 mm) 10 stk.
DKK 554,00
(DKK 55,40 / stk.)
inkl. momsDKK 554,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x510547 400 x 40 mm 4 mm rustfrit stål (V2A) 1 firkantet (Ø 9 mm), 3 runde (Ø 6 mm) 1 stk.
DKK 154,00
inkl. momsDKK 154,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x321532 500 x 37 mm 5 mm kataforese 1 firkantet (Ø 9 mm), 4 runde (Ø 6 mm) 6 stk.
DKK 395,00
(DKK 65,83 / stk.)
inkl. momsDKK 395,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x320122 500 x 42 mm 5 mm galvaniseret 1 firkantet (Ø 9 mm), 4 runde (Ø 6 mm) 10 stk.
DKK 387,00
(DKK 38,70 / stk.)
inkl. momsDKK 387,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x321228 500 x 40 mm 5 mm varmgalvaniseret 1 firkantet (Ø 9 mm), 3 runde (Ø 6 mm) 10 stk.
DKK 662,00
(DKK 66,20 / stk.)
inkl. momsDKK 662,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x510554 500 x 40 mm 4 mm rustfrit stål (V2A) 1 firkantet (Ø 9 mm), 4 runde (Ø 6 mm) 1 stk.
DKK 184,00
inkl. momsDKK 184,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x321549 600 x 37 mm 5 mm kataforese 1 firkantet (Ø 9 mm), 4 runde (Ø 6 mm) 6 stk.
DKK 466,00
(DKK 77,67 / stk.)
inkl. momsDKK 466,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x320139 600 x 37 mm 5 mm galvaniseret 1 firkantet (Ø 9 mm), 4 runde (Ø 6 mm) 10 stk.
DKK 465,00
(DKK 46,50 / stk.)
inkl. momsDKK 465,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x321235 600 x 40 mm 5 mm varmgalvaniseret 1 firkantet (Ø 9 mm), 3 runde (Ø 6 mm) 10 stk.
DKK 768,00
(DKK 76,80 / stk.)
inkl. momsDKK 768,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x510578 600 x 40 mm 4 mm rustfrit stål (V2A) 1 firkantet (Ø 9 mm), 5 runde (Ø 6 mm) 1 stk.
DKK 211,00
inkl. momsDKK 211,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x320740 700 x 37 mm 5 mm galvaniseret 1 firkantet (Ø 9 mm), 4 runde (Ø 6 mm) 10 stk.
DKK 586,00
(DKK 58,60 / stk.)
inkl. momsDKK 586,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x320757 800 x 37 mm 5 mm galvaniseret 1 firkantet (Ø 9 mm), 4 runde (Ø 6 mm) 10 stk.
DKK 660,00
(DKK 66,00 / stk.)
inkl. momsDKK 660,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Hængselbånd, Hængselbånd, Hængselbånd Vormann, Hængselbånd halvtungt, Hængselbånd kataforese, 000066300K Vormann, 000066300Z Vormann, 000066300ZF Vormann, 000066400K Vormann, 000066400Z Vormann, 000066400ZF Vormann, 010066400 Vormann, 000066500K Vormann, 000066500Z Vormann, 000066500ZF Vormann, 010066500 Vormann, 000066600K Vormann, 000066600Z Vormann, 000066600ZF Vormann, 010066600 Vormann, 000066700Z Vormann, 000066800Z Vormann, Hængselbånd sort, Hængselbånd galvaniseret, Hængselbånd varmgalvaniseret, Hængselbånd rustfrit stål, Hængselbånd rustfrit stål, Vormann, Dørbånd, Hængsel, Portbånd