Hængselbånd - halvtungt - til dorn-Ø 13 mm

Indsatsområde
  • Hængselbåndet er velegnet til brug i industrien, håndværk og boligområder.
Beskrivelse
  • Hængselbåndet er egnet til dorn-Ø 13 mm.
Tekniske data
  • Udførelse - halvtung
Udførelse (17)
grænse udvælgelse
Mål (længde A x bredde B)
Materialetykkelse
Type
Skruehuller
Emballageenhed
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 38240x321518
Udførelse
Mål (længde A x bredde B)300 x 37 mm
Materialetykkelse5 mm
Typekataforese
Skruehuller1 firkantet (Ø 9 mm), 2 runde (Ø 6 mm)
Emballageenhed6 stk.
Produktsikkerhed
DKK 312,00
(DKK 52,00 / stk.)
inkl. momsDKK 312,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38240x320108
Udførelse
Mål (længde A x bredde B)300 x 37 mm
Materialetykkelse5 mm
Typegalvaniseret
Skruehuller1 firkantet (Ø 9 mm), 2 runde (Ø 6 mm)
Emballageenhed10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 271,00
(DKK 27,10 / stk.)
inkl. momsDKK 271,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38240x321204
Udførelse
Mål (længde A x bredde B)300 x 40 mm
Materialetykkelse5 mm
Typevarmgalvaniseret
Skruehuller1 firkantet (Ø 9 mm), 2 runde (Ø 6 mm)
Emballageenhed10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 472,00
(DKK 47,20 / stk.)
inkl. momsDKK 472,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38240x321525
Udførelse
Mål (længde A x bredde B)400 x 37 mm
Materialetykkelse5 mm
Typekataforese
Skruehuller1 firkantet (Ø 9 mm), 3 runde (Ø 6 mm)
Emballageenhed6 stk.
Produktsikkerhed
DKK 364,00
(DKK 60,67 / stk.)
inkl. momsDKK 364,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38240x320115
Udførelse
Mål (længde A x bredde B)400 x 37 mm
Materialetykkelse5 mm
Typegalvaniseret
Skruehuller1 firkantet (Ø 9 mm), 3 runde (Ø 6 mm)
Emballageenhed10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 330,00
(DKK 33,00 / stk.)
inkl. momsDKK 330,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38240x321211
Udførelse
Mål (længde A x bredde B)400 x 40 mm
Materialetykkelse5 mm
Typevarmgalvaniseret
Skruehuller1 firkantet (Ø 9 mm), 2 runde (Ø 6 mm)
Emballageenhed10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 554,00
(DKK 55,40 / stk.)
inkl. momsDKK 554,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38240x510547
Udførelse
Mål (længde A x bredde B)400 x 40 mm
Materialetykkelse4 mm
Typerustfrit stål (V2A)
Skruehuller1 firkantet (Ø 9 mm), 3 runde (Ø 6 mm)
Emballageenhed1 stk.
Produktsikkerhed
DKK 154,00
inkl. momsDKK 154,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38240x321532
Udførelse
Mål (længde A x bredde B)500 x 37 mm
Materialetykkelse5 mm
Typekataforese
Skruehuller1 firkantet (Ø 9 mm), 4 runde (Ø 6 mm)
Emballageenhed6 stk.
Produktsikkerhed
DKK 395,00
(DKK 65,83 / stk.)
inkl. momsDKK 395,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38240x320122
Udførelse
Mål (længde A x bredde B)500 x 42 mm
Materialetykkelse5 mm
Typegalvaniseret
Skruehuller1 firkantet (Ø 9 mm), 4 runde (Ø 6 mm)
Emballageenhed10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 387,00
(DKK 38,70 / stk.)
inkl. momsDKK 387,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38240x321228
Udførelse
Mål (længde A x bredde B)500 x 40 mm
Materialetykkelse5 mm
Typevarmgalvaniseret
Skruehuller1 firkantet (Ø 9 mm), 3 runde (Ø 6 mm)
Emballageenhed10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 662,00
(DKK 66,20 / stk.)
inkl. momsDKK 662,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38240x510554
Udførelse
Mål (længde A x bredde B)500 x 40 mm
Materialetykkelse4 mm
Typerustfrit stål (V2A)
Skruehuller1 firkantet (Ø 9 mm), 4 runde (Ø 6 mm)
Emballageenhed1 stk.
Produktsikkerhed
DKK 184,00
inkl. momsDKK 184,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38240x321549
Udførelse
Mål (længde A x bredde B)600 x 37 mm
Materialetykkelse5 mm
Typekataforese
Skruehuller1 firkantet (Ø 9 mm), 4 runde (Ø 6 mm)
Emballageenhed6 stk.
Produktsikkerhed
DKK 466,00
(DKK 77,67 / stk.)
inkl. momsDKK 466,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38240x320139
Udførelse
Mål (længde A x bredde B)600 x 37 mm
Materialetykkelse5 mm
Typegalvaniseret
Skruehuller1 firkantet (Ø 9 mm), 4 runde (Ø 6 mm)
Emballageenhed10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 465,00
(DKK 46,50 / stk.)
inkl. momsDKK 465,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38240x321235
Udførelse
Mål (længde A x bredde B)600 x 40 mm
Materialetykkelse5 mm
Typevarmgalvaniseret
Skruehuller1 firkantet (Ø 9 mm), 3 runde (Ø 6 mm)
Emballageenhed10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 768,00
(DKK 76,80 / stk.)
inkl. momsDKK 768,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38240x510578
Udførelse
Mål (længde A x bredde B)600 x 40 mm
Materialetykkelse4 mm
Typerustfrit stål (V2A)
Skruehuller1 firkantet (Ø 9 mm), 5 runde (Ø 6 mm)
Emballageenhed1 stk.
Produktsikkerhed
DKK 211,00
inkl. momsDKK 211,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38240x320740
Udførelse
Mål (længde A x bredde B)700 x 37 mm
Materialetykkelse5 mm
Typegalvaniseret
Skruehuller1 firkantet (Ø 9 mm), 4 runde (Ø 6 mm)
Emballageenhed10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 586,00
(DKK 58,60 / stk.)
inkl. momsDKK 586,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid uger
Varenr.: 38240x320757
Udførelse
Mål (længde A x bredde B)800 x 37 mm
Materialetykkelse5 mm
Typegalvaniseret
Skruehuller1 firkantet (Ø 9 mm), 4 runde (Ø 6 mm)
Emballageenhed10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 660,00
(DKK 66,00 / stk.)
inkl. momsDKK 660,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Hængselbånd, Hængselbånd, Hængselbånd Vormann, Hængselbånd halvtungt, Hængselbånd kataforese, 000066300K Vormann, 000066300Z Vormann, 000066300ZF Vormann, 000066400K Vormann, 000066400Z Vormann, 000066400ZF Vormann, 010066400 Vormann, 000066500K Vormann, 000066500Z Vormann, 000066500ZF Vormann, 010066500 Vormann, 000066600K Vormann, 000066600Z Vormann, 000066600ZF Vormann, 010066600 Vormann, 000066700Z Vormann, 000066800Z Vormann, Hængselbånd sort, Hængselbånd galvaniseret, Hængselbånd varmgalvaniseret, Hængselbånd rustfrit stål, Hængselbånd rustfrit stål, Vormann, Dørbånd, Hængsel, Portbånd