Hængsel - valset - smalt - rustfrit stål - pris pr. emballageenhed

Indsatsområde
  • Hængsel velegnet til brug i industrien, håndværk og boligen.
Beskrivelse
  • Med nittet stift i rustfrit stål
Tekniske data
  • Rustfrit stål, nr. 1.4301 DIN 17440
Udførelse (9)
grænse udvælgelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)
Skruehuller
VE
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Dimensioner (A x B x tykkelse) Skruehuller VE pris ex. moms
010501030xxx 30 x 22 x 0,8 mm 4, Ø 2,5 mm 50 stk.
DKK 687,00
(DKK 13,74 / stk.)
inkl. momsDKK 687,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
010501040xxx 40 x 26 x 0,9 mm 4 (Ø 2,5 mm) 50 stk.
DKK 814,00
(DKK 16,28 / stk.)
inkl. momsDKK 814,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
010501050xx 50 x 31 x 1 mm 6 (Ø 3 mm) 20 stk.
DKK 423,00
(DKK 21,15 / stk.)
inkl. momsDKK 423,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
010501060xxx 60 x 34 x 1,2 mm 6 (Ø 3 mm) 10 stk.
DKK 228,00
(DKK 22,80 / stk.)
inkl. momsDKK 228,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
010501080xxx 80 x 41 x 1,5 mm 6 (Ø 3,5 mm) 10 stk.
DKK 322,00
(DKK 32,20 / stk.)
inkl. momsDKK 322,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
010501100xxx 100 x 52 x 1,5 mm 8 (Ø 4 mm) 10 stk.
DKK 469,00
(DKK 46,90 / stk.)
inkl. momsDKK 469,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
092028000xxx 40 x 26 x 0,9 mm 4 (Ø 2,5 mm) 10 stk., SB-pakket, 2 stk. pr. kort
DKK 165,00
(DKK 16,50 / stk.)
inkl. momsDKK 165,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
092029000xxx 50 x 31 x 1 mm 6 (Ø 3 mm) 10 stk., SB-pakket, 2 stk. pr. kort
DKK 181,00
(DKK 18,10 / stk.)
inkl. momsDKK 181,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
092030000xxx 60 x 34 x 1,2 mm 6 (Ø 3 mm) 10 stk., SB-pakket, 2 stk. pr. kort
DKK 197,00
(DKK 19,70 / stk.)
inkl. momsDKK 197,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Hængsel, Beslag, Beslag hængsel, Forbinder, Hængsel valset, Hængsel smalt, Hængsel galvaniseret, Hængsel rustfrit, Hængsel rustfrit stål, Hængsel med messingstift, Hængsel med jernstift, Hængsel med nittet stift, Hængsel DIN 17440, Hængsel 1.4301, Hængsler, Hængselsæt, 010501030 Vormann, 010501040 Vormann, 010501050 Vormann, 010501060 Vormann, 010501080 Vormann, 010501100 Vormann, 092028000 Vormann, 092029000 Vormann, 092030000 Vormann, Vormann, Dørhængsel, Hængsel, Dørhængsel