Hængsel - valset - kraftig - kantet - pris pr. emballageenhed

Indsatsområde
  • Hængsel egnet til brug i industri, håndværk og bolig.
Beskrivelse
  • Kantet
  • Valset
  • Kraftig
  • Med gennemstukket hængselled
  • Med nittet stift
Tekniske data
  • Materiale - Rustfrit stål, nr. 1.4301 DIN 17440
  • Pris pr. emballageenhed
Udførelse (5)
grænse udvælgelse
Dimensioner (længde x bredde x tykkelse)
Antal skruer
Type
Stift
VE
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Dimensioner (længde x bredde x tykkelse) Antal skruer Type Stift VE pris ex. moms
38240x050289 50 x 50 x 1,5 mm 4 (Ø 4 mm) Med gennemstukket hængselled, galvaniseret Jernstift, nittet 24 stk.
DKK 304,00
(DKK 12,67 / stk.)
inkl. momsDKK 304,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x050296 63 x 63 x 1,8 mm 6 (Ø 4 mm) Med gennemstukket hængselled, galvaniseret 6 (Ø 4 mm) 12 stk.
DKK 195,00
(DKK 16,25 / stk.)
inkl. momsDKK 195,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x020602 63 x 63 x 1,5 mm 6 (Ø 4 mm) Rustfrit stål, nr. 1.4301 DIN 17440 Rustfrit stål, nittet 24 stk.
DKK 888,00
(DKK 37,00 / stk.)
inkl. momsDKK 888,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x050302 75 x 75 x 1,9 mm 6 (Ø 4 mm) Med gennemstukket hængselled, galvaniseret Jernstift, nittet 12 stk.
DKK 223,00
(DKK 18,58 / stk.)
inkl. momsDKK 223,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x050319 100 x 100 x 2,2 mm 8 (Ø 5 mm) - Messingstift, nittet 12 stk.
DKK 467,00
(DKK 38,92 / stk.)
inkl. momsDKK 467,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Hængsel, Vormann hængsel, Vormann hængsel, Valset hængsel, Kraftigt hængsel, Hængsel rustfrit stål, Hængsel rustfrit stål, Kraftigt hængsel, Hængsel med jernstift, Hængsel med stift af rustfrit stål, Hængsel med messingstift, Hængsel med gennemstukket hængselled, 000613050Z Vormann, 000613060Z Vormann, 010613060 Vormann, 000613075Z Vormann, 00613100Z Vormann, Vormann, Hængsler, Dørhængsel, Hængsel, Dørhængsel