Hængsel - valset - kraftig - firkantet - pris pr. pakkenhed

Indsatsområde
  • Hængsel velegnet til brug i industri, håndværk og bolig.
Beskrivelse
  • Firkantet
  • Valset
  • Kraftig
Tekniske data
  • Med forsænket hængselled
Udførelse (9)
grænse udvælgelse
Mål (længde x bredde x tykkelse)
Type
Stift
Antal skruer
Pakkenhed
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Mål (længde x bredde x tykkelse) Type Stift Antal skruer Pakkenhed pris ex. moms
38240x050326 50 x 50 x 1,5 mm Med forsænket hængselled Messing-knopstift, løs 4 (Ø 4 mm) 24 stk.
DKK 345,00
(DKK 14,38 / stk.)
inkl. momsDKK 345,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x050340 63 x 63 x 1,8 mm Med forsænket hængselled Messing-knopstift, løs 6 (Ø 4 mm) 12 stk.
DKK 208,00
(DKK 17,33 / stk.)
inkl. momsDKK 208,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x020435 63 x 63 x 1,5 mm Rustfrit stål, nr. 1.4301 DIN 17440 Knopstift af rustfrit stål 6 (Ø 4 mm) 24 stk.
DKK 1.000,00
(DKK 41,67 / stk.)
inkl. momsDKK 1.000,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x050432 75 x 60 x 1,9 mm Med forsænket hængselled Messing-knopstift, løs 6 (Ø 4 mm) 24 stk.
DKK 853,00
(DKK 35,54 / stk.)
inkl. momsDKK 853,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x050371 75 x 75 x 1,9 mm med forsænket hængselled Messing-knopstift, løs 6 (Ø 4,5 mm) 12 stk.
DKK 246,00
(DKK 20,50 / stk.)
inkl. momsDKK 246,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x020442 75 x 75 x 1,75 mm Rustfrit stål, nr. 1.4301 DIN 17440 Knopstift af rustfrit stål, løs 6 (Ø 4 mm) 12 stk.
DKK 601,00
(DKK 50,08 / stk.)
inkl. momsDKK 601,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x050401 89 x 89 x 2,1 mm Med forsænket hængselled Messing-knopstift, løs 6 (Ø 4,5 mm) 12 stk.
DKK 401,00
(DKK 33,42 / stk.)
inkl. momsDKK 401,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x020459 90 x 90 x 1,75 mm Rustfrit stål, nr. 1.4301 DIN 17440 Knopstift af rustfrit stål, løs 6 (Ø 4,5 mm) 12 stk.
DKK 827,00
(DKK 68,92 / stk.)
inkl. momsDKK 827,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x050425 100 x 100 x 2,2 mm Med forsænket hængselled Messing-knopstift, løs 8 (Ø 5 mm) 12 stk.
DKK 589,00
(DKK 49,08 / stk.)
inkl. momsDKK 589,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Hængsel, Hængsel Vormann, Hængsel valset, Hængsel kraftig, Hængsel med messing-knopstift, Hængsel med jern-knopstift, Hængsler, Hængsel firkantet, Hængsel galvaniseret, Hængsel rustfrit stål, Hængsel rustfrit stål, 000614050Z Vormann, 000614060Z Vormann, 010614060 Vormann, 000614756Z Vormann, 000614075Z Vormann, 010614075 Vormann, 000614090Z Vormann, 010614090 Vormann, 000614100Z Vormann, Hængsler, Vormann, Dørhængsel, Hængsel, Dørhængsel