Hængsel - valset - kraftig - firkantet - pris pr. pakkenhed

Indsatsområde
  • Hængsel velegnet til brug i industri, håndværk og bolig.
Beskrivelse
  • Firkantet
  • Valset
  • Kraftig
Tekniske data
  • Med forsænket hængselled
Udførelse (9)
grænse udvælgelse
Mål (længde x bredde x tykkelse)
Type
Stift
Antal skruer
Pakkenhed
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 38240x050326
Udførelse
Mål (længde x bredde x tykkelse)50 x 50 x 1,5 mm
TypeMed forsænket hængselled
StiftMessing-knopstift, løs
Antal skruer4 (Ø 4 mm)
Pakkenhed24 stk.
Produktsikkerhed
DKK 345,00
(DKK 14,38 / stk.)
inkl. momsDKK 345,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38240x050340
Udførelse
Mål (længde x bredde x tykkelse)63 x 63 x 1,8 mm
TypeMed forsænket hængselled
StiftMessing-knopstift, løs
Antal skruer6 (Ø 4 mm)
Pakkenhed12 stk.
Produktsikkerhed
DKK 208,00
(DKK 17,33 / stk.)
inkl. momsDKK 208,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38240x020435
Udførelse
Mål (længde x bredde x tykkelse)63 x 63 x 1,5 mm
TypeRustfrit stål, nr. 1.4301 DIN 17440
StiftKnopstift af rustfrit stål
Antal skruer6 (Ø 4 mm)
Pakkenhed24 stk.
Produktsikkerhed
DKK 1.000,00
(DKK 41,67 / stk.)
inkl. momsDKK 1.000,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38240x050432
Udførelse
Mål (længde x bredde x tykkelse)75 x 60 x 1,9 mm
TypeMed forsænket hængselled
StiftMessing-knopstift, løs
Antal skruer6 (Ø 4 mm)
Pakkenhed24 stk.
Produktsikkerhed
DKK 853,00
(DKK 35,54 / stk.)
inkl. momsDKK 853,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38240x050371
Udførelse
Mål (længde x bredde x tykkelse)75 x 75 x 1,9 mm
Typemed forsænket hængselled
StiftMessing-knopstift, løs
Antal skruer6 (Ø 4,5 mm)
Pakkenhed12 stk.
Produktsikkerhed
DKK 246,00
(DKK 20,50 / stk.)
inkl. momsDKK 246,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid uger
Varenr.: 38240x020442
Udførelse
Mål (længde x bredde x tykkelse)75 x 75 x 1,75 mm
TypeRustfrit stål, nr. 1.4301 DIN 17440
StiftKnopstift af rustfrit stål, løs
Antal skruer6 (Ø 4 mm)
Pakkenhed12 stk.
Produktsikkerhed
DKK 601,00
(DKK 50,08 / stk.)
inkl. momsDKK 601,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38240x050401
Udførelse
Mål (længde x bredde x tykkelse)89 x 89 x 2,1 mm
TypeMed forsænket hængselled
StiftMessing-knopstift, løs
Antal skruer6 (Ø 4,5 mm)
Pakkenhed12 stk.
Produktsikkerhed
DKK 401,00
(DKK 33,42 / stk.)
inkl. momsDKK 401,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38240x020459
Udførelse
Mål (længde x bredde x tykkelse)90 x 90 x 1,75 mm
TypeRustfrit stål, nr. 1.4301 DIN 17440
StiftKnopstift af rustfrit stål, løs
Antal skruer6 (Ø 4,5 mm)
Pakkenhed12 stk.
Produktsikkerhed
DKK 827,00
(DKK 68,92 / stk.)
inkl. momsDKK 827,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38240x050425
Udførelse
Mål (længde x bredde x tykkelse)100 x 100 x 2,2 mm
TypeMed forsænket hængselled
StiftMessing-knopstift, løs
Antal skruer8 (Ø 5 mm)
Pakkenhed12 stk.
Produktsikkerhed
DKK 589,00
(DKK 49,08 / stk.)
inkl. momsDKK 589,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Hængsel, Hængsel Vormann, Hængsel valset, Hængsel kraftig, Hængsel med messing-knopstift, Hængsel med jern-knopstift, Hængsler, Hængsel firkantet, Hængsel galvaniseret, Hængsel rustfrit stål, Hængsel rustfrit stål, 000614050Z Vormann, 000614060Z Vormann, 010614060 Vormann, 000614756Z Vormann, 000614075Z Vormann, 010614075 Vormann, 000614090Z Vormann, 010614090 Vormann, 000614100Z Vormann, Hængsler, Vormann, Dørhængsel, Hængsel, Dørhængsel