Hængsel - valset - kraftig - kantet - pris pr. emballageenhed

Indsatsområde
  • Hængsel egnet til brug i industri, håndværk og bolig.
Beskrivelse
  • Kantet
  • Valset
  • Kraftig
  • Med gennemstukket hængselled
  • Med nittet stift
Tekniske data
  • Materiale - Rustfrit stål, nr. 1.4301 DIN 17440
  • Pris pr. emballageenhed
Udførelse (5)
grænse udvælgelse
Dimensioner (længde x bredde x tykkelse)
Antal skruer
Type
Stift
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 38240x050289
Udførelse
Dimensioner (længde x bredde x tykkelse)50 x 50 x 1,5 mm
Antal skruer4 (Ø 4 mm)
TypeMed gennemstukket hængselled, galvaniseret
StiftJernstift, nittet
VE24 stk.
Produktsikkerhed
DKK 304,00
(DKK 12,67 / stk.)
inkl. momsDKK 304,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38240x050296
Udførelse
Dimensioner (længde x bredde x tykkelse)63 x 63 x 1,8 mm
Antal skruer6 (Ø 4 mm)
TypeMed gennemstukket hængselled, galvaniseret
Stift6 (Ø 4 mm)
VE12 stk.
Produktsikkerhed
DKK 195,00
(DKK 16,25 / stk.)
inkl. momsDKK 195,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38240x020602
Udførelse
Dimensioner (længde x bredde x tykkelse)63 x 63 x 1,5 mm
Antal skruer6 (Ø 4 mm)
TypeRustfrit stål, nr. 1.4301 DIN 17440
StiftRustfrit stål, nittet
VE24 stk.
Produktsikkerhed
DKK 888,00
(DKK 37,00 / stk.)
inkl. momsDKK 888,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38240x050302
Udførelse
Dimensioner (længde x bredde x tykkelse)75 x 75 x 1,9 mm
Antal skruer6 (Ø 4 mm)
TypeMed gennemstukket hængselled, galvaniseret
StiftJernstift, nittet
VE12 stk.
Produktsikkerhed
DKK 223,00
(DKK 18,58 / stk.)
inkl. momsDKK 223,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38240x050319
Udførelse
Dimensioner (længde x bredde x tykkelse)100 x 100 x 2,2 mm
Antal skruer8 (Ø 5 mm)
Type-
StiftMessingstift, nittet
VE12 stk.
Produktsikkerhed
DKK 467,00
(DKK 38,92 / stk.)
inkl. momsDKK 467,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Hængsel, Vormann hængsel, Vormann hængsel, Valset hængsel, Kraftigt hængsel, Hængsel rustfrit stål, Hængsel rustfrit stål, Kraftigt hængsel, Hængsel med jernstift, Hængsel med stift af rustfrit stål, Hængsel med messingstift, Hængsel med gennemstukket hængselled, 000613050Z Vormann, 000613060Z Vormann, 010613060 Vormann, 000613075Z Vormann, 00613100Z Vormann, Vormann, Hængsler, Dørhængsel, Hængsel, Dørhængsel