Hængsel - rullet - kantet - Rustfrit stål - Pris pr. PE

Indsatsområde
  • Hængsel velegnet til brug i industri, håndværk og bolig.
Beskrivelse
  • Med nittet rustfri stålstift
Tekniske data
  • Materiale - Rustfrit stål, nr. 1.4301 DIN 17440
  • Pris pr. PE
Udførelse (8)
grænse udvælgelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)
Skruehuller
VE
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Dimensioner (A x B x tykkelse) Skruehuller VE pris ex. moms
38240x020237 30 x 30 x 0,8 mm 4 (Ø 2,5 mm) 50 stk.
DKK 856,00
(DKK 17,12 / stk.)
inkl. momsDKK 856,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x020244 40 x 40 x 0,9 mm 4 (Ø 2,5 mm) 50 stk.
DKK 973,00
(DKK 19,46 / stk.)
inkl. momsDKK 973,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x510387 40 x 40 x 0,9 mm 4 (Ø 2,5 mm) 10 stk., selvbetjeningspakket, 2 stk. pr. kort
DKK 168,00
(DKK 16,80 / stk.)
inkl. momsDKK 168,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x020268 50 x 50 x 1 mm 6 (Ø 3 mm) 20 stk.
DKK 478,00
(DKK 23,90 / stk.)
inkl. momsDKK 478,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x020275 60 x 60 x 1,2 mm 6 (Ø 3 mm) 10 stk.
DKK 262,00
(DKK 26,20 / stk.)
inkl. momsDKK 262,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x020282 70 x 70 x 1,2 mm 6 (Ø 3,5 mm) 10 stk.
DKK 340,00
(DKK 34,00 / stk.)
inkl. momsDKK 340,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x020299 80 x 80 x 1,5 mm 8 (Ø 3,5 mm) 10 stk.
DKK 402,00
(DKK 40,20 / stk.)
inkl. momsDKK 402,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x020305 100 x 100 x 1,5 mm 8 (Ø 4 mm) 10 stk.
DKK 588,00
(DKK 58,80 / stk.)
inkl. momsDKK 588,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Hængsel, Beslag, Beslag hængsel, Forbinder, Hængsel rullet, Hængsel kantet, Hængsel rustfrit, Hængsel rustfrit stål, Hængsel med messingstift, Hængsel med rustfri stålstift, Hængsel med nittet stift, Hængsel DIN 17440, Hængsel 1.4301, Hængsler, Hængselsæt, Hængsel med skruer, 010503030 Vormann, 010503040 Vormann, 092033000 Vormann, 010503050 Vormann, 010503060 Vormann, 010503070 Vormann, 010503080 Vormann, 010503100 Vormann, Vormann, Dørhængsel, Hængsel, Dørhængsel