Hængsel - DIN 7954 D - rullet - bredt - galvaniseret - pris pr. pakkenhed

Indsatsområde
  • Hængsel velegnet til brug i industri, håndværk og private hjem.
Beskrivelse
  • Bredt
  • Rullet
  • Med nitet stift
Tekniske data
  • Overflade - galvaniseret
  • Standard - DIN 7954 D
  • Pris pr. pakkenhed
Udførelse (14)
grænse udvælgelse
Dimensioner (længde x bredde x tykkelse)
Antal skruer
Stift
VE
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Dimensioner (længde x bredde x tykkelse) Antal skruer Stift VE pris ex. moms
000504025Zxx 25 x 38 x 0,8 mm 6 (Ø 2,5 mm) Messingstift, nitet 50 stk.
DKK 356,00
(DKK 7,12 / stk.)
inkl. momsDKK 356,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
092050000xxx 30 x 45 X 0,9 mm 6 (Ø 2,5 mm) Messingstift, nitet 10 stk.
DKK 113,00
(DKK 11,30 / stk.)
inkl. momsDKK 113,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
000504030Zxx 30 x 45 X 0,9 mm 6 (Ø 3,0 mm) Messingstift, nitet 50 stk.
DKK 370,00
(DKK 7,40 / stk.)
inkl. momsDKK 370,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
092051000xxx 40 x 60 x 1,2 mm 6 (Ø 3,0 mm) Messingstift, nitet 10 stk.
DKK 149,00
(DKK 14,90 / stk.)
inkl. momsDKK 149,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
000504040Zxx 40 x 60 x 1,2 mm 6 (Ø 3,0 mm) Messingstift, nitet 20 stk.
DKK 156,00
(DKK 7,80 / stk.)
inkl. momsDKK 156,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
000404040ZLx 40 x 60 x 1,2 mm 6 (Ø 3,0 mm) Jernstift, nitet 500 stk.
DKK 3.590,00
(DKK 7,18 / stk.)
inkl. momsDKK 3.590,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
000504050Zxx 50 x 75 x 1,2 mm 8 (Ø 3,5 mm) Messingstift, nitet 20 stk.
DKK 195,00
(DKK 9,75 / stk.)
inkl. momsDKK 195,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
000404050ZLx 50 x 75 x 1,2 mm 8 (Ø 3,5 mm) Jernstift, nitet 200 stk.
DKK 2.030,00
(DKK 10,15 / stk.)
inkl. momsDKK 2.030,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
000504060Zxx 60 x 90 x 1,4 mm 8 (Ø 3,5 mm) Messingstift, nitet 20 stk.
DKK 237,00
(DKK 11,85 / stk.)
inkl. momsDKK 237,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
000404060ZLx 60 x 90 x 1,4 mm 8 (Ø 3,5 mm) Jernstift, nitet 100 stk.
DKK 1.460,00
(DKK 14,60 / stk.)
inkl. momsDKK 1.460,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
000504070Zxx 70 x 105 x 1,5 mm 8 (Ø 4,0 mm) Messingstift, nitet 20 stk.
DKK 343,00
(DKK 17,15 / stk.)
inkl. momsDKK 343,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
000504080Zxx 80 x 120 x 1,8 mm 8 (Ø 4,0 mm) Messingstift, nitet 20 stk.
DKK 486,00
(DKK 24,30 / stk.)
inkl. momsDKK 486,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
000504090Zxx 90 x 133 x 1,8 mm 8 (Ø 4,5 mm) Messingstift, nitet 10 stk.
DKK 355,00
(DKK 35,50 / stk.)
inkl. momsDKK 355,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
000504100Zxx 100 x 145 x 2 mm 8 (Ø 4,5 mm) Messingstift, nitet 10 stk.
DKK 378,00
(DKK 37,80 / stk.)
inkl. momsDKK 378,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Hængsel, Hængsel DIN 7954 D, DIN 7954 D, Beslag, Beslag hængsel, Forbinder, Hængsel rullet, Hængsel bredt, bredt hængsel, Hængsel galvaniseret, Hængsel med messingstift, Hængsel med jernstift, Hængsel med nitet stift, Hængsler, Hængsel sæt, 000504025Z Vormann, 092050000 Vormann, 000504030Z Vormann, 092051000 Vormann, 000504040Z Vormann, 000404040ZL Vormann, 000504050Z Vormann, 000404050ZL Vormann, 000504060Z Vormann, 000404060ZL Vormann, 000504070Z Vormann, 000504080Z Vormann, 000504090Z Vormann, 000504100Z Vormann, Vormann, Dørhængsel, Hængsel, Dørhængsel