Forbindelsesbeslag - undersænkede huller - pris pr. pakke

Indsatsområde
  • Forbindelsesbeslaget er velegnet til brug i industri, håndværk og hobbyprojekter.
Beskrivelse
  • Forbindelsesbeslaget er forsynet med undersænkede huller.
Tekniske data
  • Materialetykkelse - 2 mm
  • Pris pr. pakke
Udførelse (10)
grænse udvælgelse
Type
Længde x bredde
Antal skruer
VE
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Type Længde x bredde Antal skruer VE pris ex. moms
38245x200486 forzinket 40 x 15 mm 2 (Ø 3 mm) 100 stk.
DKK 211,00
(DKK 2,11 / stk.)
inkl. momsDKK 211,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38245x200509 forzinket 45 x 15 mm 2 (Ø 3 mm) 100 stk.
DKK 211,00
(DKK 2,11 / stk.)
inkl. momsDKK 211,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38245x200523 forzinket 55 x 15 mm 2 (Ø 3,5 mm) 100 stk.
DKK 211,00
(DKK 2,11 / stk.)
inkl. momsDKK 211,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38245x200547 forzinket 75 x 15 mm 4 (Ø 3,5 mm) 100 stk.
DKK 254,00
(DKK 2,54 / stk.)
inkl. momsDKK 254,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38245x200561 forzinket 96 x 15 mm 4 (Ø 3,5 mm) 100 stk.
DKK 296,00
(DKK 2,96 / stk.)
inkl. momsDKK 296,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38245x200585 forzinket 116 x 18 mm 4 (Ø 3,5 mm) 100 stk.
DKK 317,00
(DKK 3,17 / stk.)
inkl. momsDKK 317,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38245x200608 forzinket 196 x 20 mm 4 (Ø 4 mm) 100 stk.
DKK 486,00
(DKK 4,86 / stk.)
inkl. momsDKK 486,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38245x202091 forzinket 76 x 15 mm 4 (Ø 3,5 mm) 80 stk. (10 x 8 stk.), i PROFI-PACK
DKK 161,00
(DKK 2,01 / stk.)
inkl. momsDKK 161,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38245x202107 forzinket 96 x 15 mm 4 (Ø 3,5 mm) 80 stk. (10 x 8 stk.), i PROFI-PACK
DKK 220,00
(DKK 2,75 / stk.)
inkl. momsDKK 220,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38245x180177 Rustfrit stål (V2A) 100 x 15 mm 4 (Ø 3,5 mm) 50 stk.
DKK 433,00
(DKK 8,66 / stk.)
inkl. momsDKK 433,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Vinkel, Vinkel Vormann, Vinkelbeslag, Forbindelsesbeslag, Forbindelsesbeslag, Forbindelsesbeslag, Forbindelsesbeslag Vormann, Forbindelsesbeslag undersænkede huller, Forbindelsesbeslag forzinket, Forbindelsesbeslag rustfrit stål, Forbindelsesbeslag rustfrit stål, 000183040Z Vormann, 000183050Z Vormann, 000183060Z Vormann, 000183080Z Vormann, 000183100Z Vormann, 000183120Z Vormann, 000183200Z Vormann, 000183080ZP Vormann, 000183100ZP Vormann, 010183100 Vormann, Vormann, Fladbeslag, Pladebeslag, Forbindelsesbeslag, Fladstålbeslag, Forbindelsesplade