Fladpensel - Polyesterfiber - Bredde 30 til 70 mm - Børstelængde 49 til 62 mm - Pakke med 12 stk. - Pris pr. pakke

Indsatsområde
  • Fladpenslen er velegnet til almindeligt malerarbejde og lakering.
Beskrivelse
  • Den cylindriske fladpensel er udstyret med en messingbelagt kappe og blåt plastskaft.
Tekniske data
  • Materiale - Polyesterfiber
  • Bredde - 25 til 70 mm
  • Tykkelse - 14 til 15 mm
  • Børstelængde - 49 til 62 mm
  • Pakkeenhed - 12 stk.
  • Pris pr. pakke
stork
Udførelse (4)
grænse udvælgelse
Bredde
Tykkelse
Børstelængde
VE
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Bredde Tykkelse Børstelængde VE pris ex. moms
106214102549 30 mm 14 mm 49 mm 12 stk.
DKK 402,00
(DKK 33,50 / stk.)
inkl. momsDKK 402,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
106214103549 40 mm 14 mm 49 mm 12 stk.
DKK 434,00
(DKK 36,17 / stk.)
inkl. momsDKK 434,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
106214105056 50 mm 15 mm 56 mm 12 stk.
DKK 581,00
(DKK 48,42 / stk.)
inkl. momsDKK 581,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
106214107062 70 mm 15 mm 62 mm 12 stk.
DKK 907,00
(DKK 75,58 / stk.)
inkl. momsDKK 907,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Storch, Fladpensel, Fladpensel, Pensel, silvertip, storch, Polyesterfiber-pensel, Polyesterpensel, pensel