Fladpensel ClassicTOP pur - lyse kinabørster - bredde 30 til 100 mm - pakke á 6 stk. - pris pr. pakke

Indsatsområde
  • Fladpenslen ClassicTOP pur er særligt velegnet til opløsningsmiddelbaserede materialer samt andre laktyper.
Beskrivelse
  • Fladpenslen ClassicTOP pur er udstyret med korte, 2 gange kogte lyse kinabørster, en hvidblik-kappe og et ulakeret træskaft.
Tekniske data
  • Materiale - 2 gange kogte lyse kinabørster
  • Bredde - 30 til 100 mm
  • Pakke - 6 stk.
  • Pris pr. pakke
Udførelse (5)
grænse udvælgelse
Bredde
Tykkelse
Børstelængde
VE
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Bredde Tykkelse Børstelængde VE pris ex. moms
106310103044 30 mm 14 mm 44 mm 12 stk. pr. pakke
DKK 178,00
(DKK 29,67 / stk.)
inkl. momsDKK 178,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
106310104044 40 mm 15 mm 44 mm 12 stk. pr. pakke
DKK 153,00
(DKK 25,50 / stk.)
inkl. momsDKK 153,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
106310105050 50 mm 16 mm 50 mm 12 stk. pr. pakke
DKK 297,00
(DKK 49,50 / stk.)
inkl. momsDKK 297,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
106310107050 70 mm 18 mm 50 mm 6 stk. pr. pakke
DKK 460,00
(DKK 76,67 / stk.)
inkl. momsDKK 460,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
106310110057 100 mm 18 mm 57 mm 6 stk. pr. pakke
DKK 691,00
(DKK 115,17 / stk.)
inkl. momsDKK 691,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Storch, Fladpensel, Fladpensel, pensel, kinabørster, Kina, kogt