Fladpensel ClassicTOP mix - sorte kinabørster - mål 10 til 25 mm - pakke à 12 stk. - pris pr. pakke - lige

Indsatsområde
  • Fladpenslen ClassicTOP mix er velegnet til male- og lakérarbejde med særlige krav.
Beskrivelse
  • Fladpenslen ClassicTOP mix er udstyret med kunstbørster og en hvidblik-kappe med fals.
Tekniske data
  • Materiale - 2 gange kogte
  • sorte kinabørster
  • Mål - 10 til 25 mm
  • Pakke - 12 stk.
  • Pris pr. pakke
Udførelse (4)
grænse udvælgelse
Størrelse
Børstelængde
VE
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Størrelse Børstelængde VE pris ex. moms
106700054610 10 mm 29 mm 12 stk. Pris pr. pakke
DKK 305,00
(DKK 25,42 / stk.)
inkl. momsDKK 305,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
106700054615 15 mm 32 mm 12 stk. Pris pr. pakke
DKK 296,00
(DKK 24,67 / stk.)
inkl. momsDKK 296,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
106700054620 20 mm 42 mm 12 stk. Pris pr. pakke
DKK 327,00
(DKK 27,25 / stk.)
inkl. momsDKK 327,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
106700054625 25 mm 42 mm 12 stk. Pris pr. pakke
DKK 359,00
(DKK 29,92 / stk.)
inkl. momsDKK 359,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Storch, Små pensler, Små pensler, pensel, Fladpensel, fladpensel