Dørlåseregel - lige - med krampe - pris pr. pakke

Indsatsområde
  • Dørlåseregelen er velegnet til brug inden for industri, håndværk og hobby.
Beskrivelse
  • Dørlåseregelen er lige og forsynet med en krampe.
Tekniske data
  • Mål A - 120 til 160 mm
  • Mål B - 56 mm eller 65 mm
  • Pris pr. pakke
Udførelse (7)
grænse udvælgelse
Type
A
B
Materialetykkelse
Skruehuller
VE
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Type A B Materialetykkelse Skruehuller VE pris ex. moms
38241x600101 lige, galvaniseret 100 mm 50 mm 1,5 mm 4 (Ø 4 mm) 10 stk.
DKK 271,00
(DKK 27,10 / stk.)
inkl. momsDKK 271,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38241x600118 lige, galvaniseret 120 mm 56 mm 2 mm 5 (Ø 4 mm) 10 stk.
DKK 317,00
(DKK 31,70 / stk.)
inkl. momsDKK 317,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38241x600125 lige, galvaniseret 140 mm 56 mm 2 mm 5 (Ø 4 mm) 10 stk.
DKK 374,00
(DKK 37,40 / stk.)
inkl. momsDKK 374,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38241x600432 lige galvaniseret 160 mm 65 mm 2,5 mm 5 (Ø 5 mm) 5 stk.
DKK 269,00
(DKK 53,80 / stk.)
inkl. momsDKK 269,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38241x600149 lige, galvaniseret 180 mm 65 mm 2,5 mm 5 (Ø 5 mm) 5 stk.
DKK 345,00
(DKK 69,00 / stk.)
inkl. momsDKK 345,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38241x180436 lige, rustfrit stål (V2A) 120 mm 56 mm 1,5 mm 5 (Ø 4 mm) 5 stk.
DKK 480,00
(DKK 96,00 / stk.)
inkl. momsDKK 480,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38241x180474 lige, rustfrit stål (V2A) 140 mm 56 mm 1,5 mm 5 (Ø 4 mm) 5 stk.
DKK 569,00
(DKK 113,80 / stk.)
inkl. momsDKK 569,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Dørlåseregel, Dørlåseregel lige, Dørlåseregel med krampe, Dørlåseregel lige, Dørlåseregel galvaniseret, Dørlåseregel rustfrit stål, Dørlåseregel rustfrit stål, 000105100Z Vormann, 000105120Z Vormann, 000105140Z Vormann, 000105160Z Vormann, 000105180Z Vormann, 010105120 Vormann, 010105140 Vormann, Vormann, Dørregel, Lågehage, Knopregel, Skydelås