Bredpensel ClassicTOP mix - ekstra lange lyse kinabørster - mål 70x30 til 150x50 mm - pakke med 3 og 6 stk. - pris pr. pakke

Indsatsområde
  • Bredpensel ClassicTOP mix er særligt velegnet til maler- og lakeringsarbejde med særlige krav.
Beskrivelse
  • Bredpensel ClassicTOP mix er stabiliseret med kunstbørster, og penslen er udstyret med et trækrop og træskaft.
Tekniske data
  • Materiale - 2 gange kogte ekstra lange lyse
  • kinabørster
  • Mål - 70x30 til 150x50 mm
  • Pakke - 3 og 6 stk.
  • Pris pr. pakke
Udførelse (5)
grænse udvælgelse
Størrelse
Børstelængde
VE
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Størrelse Børstelængde VE pris ex. moms
106811307061 70/30 mm 61 mm 6 stk. pr. pakke
DKK 479,00
(DKK 79,83 / stk.)
inkl. momsDKK 479,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
106811310061 100/30 mm 61 mm 6 stk. pr. pakke
DKK 633,00
(DKK 105,50 / stk.)
inkl. momsDKK 633,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
106811312067 120/30 mm 67 mm 6 stk. pr. pakke
DKK 750,00
(DKK 125,00 / stk.)
inkl. momsDKK 750,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
106811314072 140/40 mm 72 mm 3 stk. pr. pakke
DKK 595,00
(DKK 198,33 / stk.)
inkl. momsDKK 595,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
106811315078 150/50 mm 78 mm 3 stk. pr. pakke
DKK 758,00
(DKK 252,67 / stk.)
inkl. momsDKK 758,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Storch, bredpensel, flade, stryger, pensel, kinabørste, kinabørste, Bredpensel ClassicTOP mix