Borstepensel - sorte kinabørster - flad-oval - mål 10 til 14 mm - pakke á 12 stk. - pris pr. pakke

Indsatsområde
  • Borstepenslen er velegnet til fint lakeringsarbejde.
Beskrivelse
  • Borstepenslen er flad-oval og fremstillet af sorte kinabørster.
Tekniske data
  • Materiale - sorte kinabørster
  • Mål - 10 til 14 mm
  • Pakke - 12 stk.
  • Pris pr. pakke
Udførelse (3)
grænse udvælgelse
Bredde
VE
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Bredde VE pris ex. moms
106700053910 11,4 mm 12 stk. Pris pr. pakke
DKK 529,00
(DKK 44,08 / stk.)
inkl. momsDKK 529,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
106700053912 12,2 mm 12 stk. Pris pr. pakke
DKK 488,00
(DKK 40,67 / stk.)
inkl. momsDKK 488,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
106700053914 14 mm 12 stk. Pris pr. pakke
DKK 572,00
(DKK 47,67 / stk.)
inkl. momsDKK 572,00
plus DKK 120,00 fragt
Mindste bestilling: 12 (= DKK 6.864,00)
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Storch, Pensel, Borste, borstepensel, borstepensel, kinabørster, kina