Bordhængsel - DIN 7957 - rullet - bred - galvaniseret

Indsatsområde
  • Bordhængslet er velegnet til brug i industrien, håndværk og i hjemmet.
Beskrivelse
  • Bordhængslet fås med en nittet stift.
Tekniske data
  • DIN 7957
  • Bred
  • Galvaniseret
  • Rullet
Udførelse (17)
grænse udvælgelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)
Antal skruer
Stift
Emballageenhed
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Dimensioner (A x B x tykkelse) Antal skruer Stift Emballageenhed pris ex. moms
000505050Zxx 50 x 23 x 0,9 mm 6 (Ø 2,5 mm) Messingstift, nittet 20 stk.
DKK 131,00
(DKK 6,55 / stk.)
inkl. momsDKK 131,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
000405050ZLx 50 x 23 x 0,9 mm 6 (Ø 2,5 mm) Jernstift, nittet 1000 stk.
DKK 5.710,00
(DKK 5,71 / stk.)
inkl. momsDKK 5.710,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
092079000xxx 60 x 25 x 0,9 mm 6 (Ø 2,5 mm) Messingstift, nittet 10 stk.
DKK 125,00
(DKK 12,50 / stk.)
inkl. momsDKK 125,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
000505060Zxx 60 x 25 x 0,9 mm 6 (Ø 2,5 mm) Messingstift, nittet 20 stk.
DKK 135,00
(DKK 6,75 / stk.)
inkl. momsDKK 135,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
000405060ZLx 60 x 25 x 0,9 mm 6 (Ø 2,5 mm) Jernstift, nittet 1000 stk.
DKK 6.340,00
(DKK 6,34 / stk.)
inkl. momsDKK 6.340,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
000505080Zxx 80 x 28 x 1,2 mm 6 (Ø 3 mm) Messingstift, nittet 20 stk.
DKK 152,00
(DKK 7,60 / stk.)
inkl. momsDKK 152,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
000405080ZLx 80 x 28 x 1,2 mm 6 (Ø 3 mm) Jernstift, nittet 500 stk.
DKK 3.590,00
(DKK 7,18 / stk.)
inkl. momsDKK 3.590,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
000505100Zxx 100 x 32 x 1,3 mm 6 (Ø 3 mm) Messingstift, nittet 20 stk.
DKK 173,00
(DKK 8,65 / stk.)
inkl. momsDKK 173,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
000405100ZLx 100 x 32 x 1,3 mm 6 (Ø 3 mm) Jernstift, nittet 250 stk.
DKK 2.110,00
(DKK 8,44 / stk.)
inkl. momsDKK 2.110,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
000505120Zxx 120 x 33 x 1,4 mm 8 (Ø 3,5 mm) Messingstift, nittet 20 stk.
DKK 224,00
(DKK 11,20 / stk.)
inkl. momsDKK 224,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
000405120ZLx 120 x 33 x 1,4 mm 8 (Ø 3,5 mm) Jernstift, nittet 100 stk.
DKK 1.060,00
(DKK 10,60 / stk.)
inkl. momsDKK 1.060,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
000505140Zxx 140 x 34 x 1,6 mm 8 (Ø 3,5 mm) Messingstift, nittet 20 stk.
DKK 258,00
(DKK 12,90 / stk.)
inkl. momsDKK 258,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
000405140ZLx 140 x 34 x 1,6 mm 8 (Ø 3,5 mm) Jernstift, nittet 100 stk.
DKK 1.270,00
(DKK 12,70 / stk.)
inkl. momsDKK 1.270,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
000505160Zxx 160 x 37 x 1,7 mm 8 (Ø 3,5 mm) Messingstift, nittet 20 stk.
DKK 309,00
(DKK 15,45 / stk.)
inkl. momsDKK 309,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
000505180Zxx 180 x 40 x 1,7 mm 8 (Ø 4 mm) Messingstift, nittet 10 stk.
DKK 207,00
(DKK 20,70 / stk.)
inkl. momsDKK 207,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
000505200Zxx 200 x 44 x 2 mm 8 (Ø 4 mm) Messingstift, nittet 20 stk.
DKK 558,00
(DKK 27,90 / stk.)
inkl. momsDKK 558,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
000505250Zxx 250 x 44 x 2 mm 10 (Ø 4,5 mm) Messingstift, nittet 20 stk.
DKK 715,00
(DKK 35,75 / stk.)
inkl. momsDKK 715,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Bordhængsel, Bordhængsel DIN 7957, DIN 7957, Beslag, Beslag bordhængsel, Forbinder, Bordhængsel rullet, Bordhængsel bred, bredt bordhængsel, Bordhængsel galvaniseret, Bordhængsel med messingstift, Bordhængsel med jernstift, Bordhængsel med nittet stift, Bordhængsler, Bordhængsel sæt, 092078000 Vormann, 000505050Z Vormann, 000405050ZL Vormann, 092079000 Vormann, 000505060Z Vormann, 000405060ZL Vormann, 092080000 Vormann, 000505080Z Vormann, 000405080ZL Vormann, 000505100Z Vormann, 000405100ZL Vormann, 000505120Z Vormann, 000405120ZL Vormann, 000505140Z Vormann, 000405140ZL Vormann, 000505160Z Vormann, 000405160ZL Vormann, 000505180Z Vormann, 000505200Z Vormann, 000505250Z Vormann, Vormann, Hængsel, Hængsel, Dørhængsel