Bordhængsel - DIN 7957 - rullet - bred - galvaniseret

Indsatsområde
  • Bordhængslet er velegnet til brug i industrien, håndværk og i hjemmet.
Beskrivelse
  • Bordhængslet fås med en nittet stift.
Tekniske data
  • DIN 7957
  • Bred
  • Galvaniseret
  • Rullet
Udførelse (17)
grænse udvælgelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)
Antal skruer
Stift
Emballageenhed
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 000505050Zxx
Udførelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)50 x 23 x 0,9 mm
Antal skruer6 (Ø 2,5 mm)
StiftMessingstift, nittet
Emballageenhed20 stk.
Produktsikkerhed
DKK 131,00
(DKK 6,55 / stk.)
inkl. momsDKK 131,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 000405050ZLx
Udførelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)50 x 23 x 0,9 mm
Antal skruer6 (Ø 2,5 mm)
StiftJernstift, nittet
Emballageenhed1000 stk.
Produktsikkerhed
DKK 5.710,00
(DKK 5,71 / stk.)
inkl. momsDKK 5.710,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 092079000xxx
Udførelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)60 x 25 x 0,9 mm
Antal skruer6 (Ø 2,5 mm)
StiftMessingstift, nittet
Emballageenhed10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 125,00
(DKK 12,50 / stk.)
inkl. momsDKK 125,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 000505060Zxx
Udførelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)60 x 25 x 0,9 mm
Antal skruer6 (Ø 2,5 mm)
StiftMessingstift, nittet
Emballageenhed20 stk.
Produktsikkerhed
DKK 135,00
(DKK 6,75 / stk.)
inkl. momsDKK 135,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 000405060ZLx
Udførelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)60 x 25 x 0,9 mm
Antal skruer6 (Ø 2,5 mm)
StiftJernstift, nittet
Emballageenhed1000 stk.
Produktsikkerhed
DKK 6.340,00
(DKK 6,34 / stk.)
inkl. momsDKK 6.340,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 000505080Zxx
Udførelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)80 x 28 x 1,2 mm
Antal skruer6 (Ø 3 mm)
StiftMessingstift, nittet
Emballageenhed20 stk.
Produktsikkerhed
DKK 152,00
(DKK 7,60 / stk.)
inkl. momsDKK 152,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 000405080ZLx
Udførelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)80 x 28 x 1,2 mm
Antal skruer6 (Ø 3 mm)
StiftJernstift, nittet
Emballageenhed500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 3.590,00
(DKK 7,18 / stk.)
inkl. momsDKK 3.590,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 000505100Zxx
Udførelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)100 x 32 x 1,3 mm
Antal skruer6 (Ø 3 mm)
StiftMessingstift, nittet
Emballageenhed20 stk.
Produktsikkerhed
DKK 173,00
(DKK 8,65 / stk.)
inkl. momsDKK 173,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 000405100ZLx
Udførelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)100 x 32 x 1,3 mm
Antal skruer6 (Ø 3 mm)
StiftJernstift, nittet
Emballageenhed250 stk.
Produktsikkerhed
DKK 2.110,00
(DKK 8,44 / stk.)
inkl. momsDKK 2.110,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 000505120Zxx
Udførelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)120 x 33 x 1,4 mm
Antal skruer8 (Ø 3,5 mm)
StiftMessingstift, nittet
Emballageenhed20 stk.
Produktsikkerhed
DKK 224,00
(DKK 11,20 / stk.)
inkl. momsDKK 224,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 000405120ZLx
Udførelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)120 x 33 x 1,4 mm
Antal skruer8 (Ø 3,5 mm)
StiftJernstift, nittet
Emballageenhed100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 1.060,00
(DKK 10,60 / stk.)
inkl. momsDKK 1.060,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 000505140Zxx
Udførelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)140 x 34 x 1,6 mm
Antal skruer8 (Ø 3,5 mm)
StiftMessingstift, nittet
Emballageenhed20 stk.
Produktsikkerhed
DKK 258,00
(DKK 12,90 / stk.)
inkl. momsDKK 258,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 000405140ZLx
Udførelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)140 x 34 x 1,6 mm
Antal skruer8 (Ø 3,5 mm)
StiftJernstift, nittet
Emballageenhed100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 1.270,00
(DKK 12,70 / stk.)
inkl. momsDKK 1.270,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 000505160Zxx
Udførelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)160 x 37 x 1,7 mm
Antal skruer8 (Ø 3,5 mm)
StiftMessingstift, nittet
Emballageenhed20 stk.
Produktsikkerhed
DKK 309,00
(DKK 15,45 / stk.)
inkl. momsDKK 309,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid uger
Varenr.: 000505180Zxx
Udførelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)180 x 40 x 1,7 mm
Antal skruer8 (Ø 4 mm)
StiftMessingstift, nittet
Emballageenhed10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 207,00
(DKK 20,70 / stk.)
inkl. momsDKK 207,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 000505200Zxx
Udførelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)200 x 44 x 2 mm
Antal skruer8 (Ø 4 mm)
StiftMessingstift, nittet
Emballageenhed20 stk.
Produktsikkerhed
DKK 558,00
(DKK 27,90 / stk.)
inkl. momsDKK 558,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 000505250Zxx
Udførelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)250 x 44 x 2 mm
Antal skruer10 (Ø 4,5 mm)
StiftMessingstift, nittet
Emballageenhed20 stk.
Produktsikkerhed
DKK 715,00
(DKK 35,75 / stk.)
inkl. momsDKK 715,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Bordhængsel, Bordhængsel DIN 7957, DIN 7957, Beslag, Beslag bordhængsel, Forbinder, Bordhængsel rullet, Bordhængsel bred, bredt bordhængsel, Bordhængsel galvaniseret, Bordhængsel med messingstift, Bordhængsel med jernstift, Bordhængsel med nittet stift, Bordhængsler, Bordhængsel sæt, 092078000 Vormann, 000505050Z Vormann, 000405050ZL Vormann, 092079000 Vormann, 000505060Z Vormann, 000405060ZL Vormann, 092080000 Vormann, 000505080Z Vormann, 000405080ZL Vormann, 000505100Z Vormann, 000405100ZL Vormann, 000505120Z Vormann, 000405120ZL Vormann, 000505140Z Vormann, 000405140ZL Vormann, 000505160Z Vormann, 000405160ZL Vormann, 000505180Z Vormann, 000505200Z Vormann, 000505250Z Vormann, Vormann, Hængsel, Hængsel, Dørhængsel