Bjælkesko - Type B - sendzimirforzinket - med CE-mærkning - pakke à 10 stk. - pris pr. pakke

Indsatsområde
  • Bjælkeskoen er velegnet til brug i industrien, håndværk og boligbyggeri.
Beskrivelse
  • Den éndelte bjælkesko er fremstillet af stål og er sendzimirforzinket.
Tekniske data
  • Materiale - Stål
  • Overflade - sendzimirforzinket
  • Egenskaber - Type B, éndelt, CE-mærkning iht. ETA-09/277
  • Materialetykkelse - 2 mm
  • Søm-Ø - 4 x 5 mm
  • Pakkeindhold - 10 stk.
  • Pris pr. pakke
Udførelse (8)
grænse udvælgelse
Dimensioner (B x C)
Antal huller
VE
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Dimensioner (B x C) Antal huller VE pris ex. moms
38243x211598 45 x 100 mm 16 10 stk.
DKK 203,00
(DKK 20,30 / stk.)
inkl. momsDKK 203,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38243x211352 51 x 94 mm 16 10 stk.
DKK 216,00
(DKK 21,60 / stk.)
inkl. momsDKK 216,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38243x210652 60 x 100 mm 16/4 10 stk.
DKK 180,00
(DKK 18,00 / stk.)
inkl. momsDKK 180,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38243x210669 70 x 120 mm 26/4 10 stk.
DKK 237,00
(DKK 23,70 / stk.)
inkl. momsDKK 237,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38243x210676 80 x 120 mm 26/4 10 stk.
DKK 205,00
(DKK 20,50 / stk.)
inkl. momsDKK 205,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38243x210683 100 x 140 mm 26/6 10 stk.
DKK 235,00
(DKK 23,50 / stk.)
inkl. momsDKK 235,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38243x210690 120 x 160 mm 36/6 10 stk.
DKK 317,00
(DKK 31,70 / stk.)
inkl. momsDKK 317,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38243x211932 90 x 88 mm 14/2 10 stk.
DKK 242,00
(DKK 24,20 / stk.)
inkl. momsDKK 242,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Bjælkesko, Bjælkesko, Bjælkesko type B, Bjælke-sko, Bjælkesko éndelte, Bjælkesko ETA-09/0227, ETA-09/0227, Bjælkesko Vormann, 070980097 Vormann, 070981000 Vormann, 070982000 Vormann, 070983000 Vormann, 070984000 Vormann, 070985000 Vormann, 070986000 Vormann, 070999000 Vormann, Vormann, Bjælkestøtte, Bjælkebærer, Bjælkeholder