Bjælkesko - Type B - sendzimirforzinket - med CE-mærkning - pakke à 10 stk. - pris pr. pakke

Indsatsområde
  • Bjælkeskoen er velegnet til brug i industrien, håndværk og boligbyggeri.
Beskrivelse
  • Den éndelte bjælkesko er fremstillet af stål og er sendzimirforzinket.
Tekniske data
  • Materiale - Stål
  • Overflade - sendzimirforzinket
  • Egenskaber - Type B, éndelt, CE-mærkning iht. ETA-09/277
  • Materialetykkelse - 2 mm
  • Søm-Ø - 4 x 5 mm
  • Pakkeindhold - 10 stk.
  • Pris pr. pakke
Udførelse (8)
grænse udvælgelse
Dimensioner (B x C)
Antal huller
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 38243x211598
Udførelse
Dimensioner (B x C)45 x 100 mm
Antal huller16
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 203,00
(DKK 20,30 / stk.)
inkl. momsDKK 203,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38243x211352
Udførelse
Dimensioner (B x C)51 x 94 mm
Antal huller16
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 216,00
(DKK 21,60 / stk.)
inkl. momsDKK 216,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38243x210652
Udførelse
Dimensioner (B x C)60 x 100 mm
Antal huller16/4
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 180,00
(DKK 18,00 / stk.)
inkl. momsDKK 180,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38243x210669
Udførelse
Dimensioner (B x C)70 x 120 mm
Antal huller26/4
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 237,00
(DKK 23,70 / stk.)
inkl. momsDKK 237,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38243x210676
Udførelse
Dimensioner (B x C)80 x 120 mm
Antal huller26/4
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 205,00
(DKK 20,50 / stk.)
inkl. momsDKK 205,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38243x210683
Udførelse
Dimensioner (B x C)100 x 140 mm
Antal huller26/6
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 235,00
(DKK 23,50 / stk.)
inkl. momsDKK 235,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38243x210690
Udførelse
Dimensioner (B x C)120 x 160 mm
Antal huller36/6
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 317,00
(DKK 31,70 / stk.)
inkl. momsDKK 317,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38243x211932
Udførelse
Dimensioner (B x C)90 x 88 mm
Antal huller14/2
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 242,00
(DKK 24,20 / stk.)
inkl. momsDKK 242,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Bjælkesko, Bjælkesko, Bjælkesko type B, Bjælke-sko, Bjælkesko éndelte, Bjælkesko ETA-09/0227, ETA-09/0227, Bjælkesko Vormann, 070980097 Vormann, 070981000 Vormann, 070982000 Vormann, 070983000 Vormann, 070984000 Vormann, 070985000 Vormann, 070986000 Vormann, 070999000 Vormann, Vormann, Bjælkestøtte, Bjælkebærer, Bjælkeholder