Aushængsel - bukket/vinklet - pris pr. emballageenhed

Indsatsområde
  • Aushængsel velegnet til brug i industri, håndværk og bolig.
Beskrivelse
  • Bukket/vinklet
Tekniske data
  • DIN 56923
Udførelse (9)
grænse udvælgelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)
Skruehuller
Type
VE
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Dimensioner (A x B x tykkelse) Skruehuller Type VE pris ex. moms
38240x130073 45 x 70 x 3 mm 8 (Ø 4,5 mm) Jern ubehandlet 50 stk.
DKK 2.100,00
(DKK 42,00 / stk.)
inkl. momsDKK 2.100,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x130059 50 x 50 x 2,5 mm 6 (Ø 4,5 mm) Jern ubehandlet 50 stk.
DKK 1.630,00
(DKK 32,60 / stk.)
inkl. momsDKK 1.630,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x130080 50 x 100 x 3 mm 6 (Ø 4,5 mm) Jern ubehandlet 50 stk.
DKK 2.300,00
(DKK 46,00 / stk.)
inkl. momsDKK 2.300,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x130066 60 x 60 x 3 mm 6 (Ø 4,5 mm) Jern ubehandlet 50 stk.
DKK 2.140,00
(DKK 42,80 / stk.)
inkl. momsDKK 2.140,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x130097 60 x 90 x 3 mm 8 (Ø 4,5 mm) Jern ubehandlet 50 stk.
DKK 1.510,00
(DKK 30,20 / stk.)
inkl. momsDKK 1.510,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x130103 60 x 120 x 3 mm 8 (Ø 4,5 mm) Jern ubehandlet 50 stk.
DKK 2.870,00
(DKK 57,40 / stk.)
inkl. momsDKK 2.870,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x130035 70 x 55 x 3 mm 6 (Ø 4,5 mm) Jern ubehandlet 50 stk.
DKK 998,00
(DKK 19,96 / stk.)
inkl. momsDKK 998,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x130158 70 x 55 x 3 mm 6 (Ø 4,5 mm) DIN 56923, 2 mm aksialspillerum, aftagelig ringstift, stift-Ø 6 x 100 mm 20 stk.
DKK 613,00
(DKK 30,65 / stk.)
inkl. momsDKK 613,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x130127 80 x 120 x 3 mm 10 (Ø 4,5 mm) Jern ubehandlet 20 stk.
DKK 1.430,00
(DKK 71,50 / stk.)
inkl. momsDKK 1.430,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Aushængsel, Aushængsel, Hængsel, Hængsel Vormann, Aushængsel, Aushængsler, Aushængsel, Aushængsel jern, Aushængsel jern ubehandlet, Aushængsel med aksialspillerum, Aushængsel med ringstift, DIN 56923, DIN 56923 hængsel, 000058457RI Vormann, 000057050RI Vormann, 000058510RI Vormann, 000057060RI Vormann, 000058609RI Vormann, 00058612RI Vormann, 000056070RI Vormann, 000056070ZR Vormann, 000058812RI Vormann, Vormann, Hængsler, Løftehængsel, Aftageligt dørhængsel, aftageligt hængsel, Aushængsel, aushængeligt hængsel