Aushængsel - bukket/vinklet - pris pr. emballageenhed

Indsatsområde
  • Aushængsel velegnet til brug i industri, håndværk og bolig.
Beskrivelse
  • Bukket/vinklet
Tekniske data
  • DIN 56923
Udførelse (9)
grænse udvælgelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)
Skruehuller
Type
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 38240x130073
Udførelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)45 x 70 x 3 mm
Skruehuller8 (Ø 4,5 mm)
TypeJern ubehandlet
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 2.100,00
(DKK 42,00 / stk.)
inkl. momsDKK 2.100,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38240x130059
Udførelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)50 x 50 x 2,5 mm
Skruehuller6 (Ø 4,5 mm)
TypeJern ubehandlet
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 1.630,00
(DKK 32,60 / stk.)
inkl. momsDKK 1.630,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38240x130080
Udførelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)50 x 100 x 3 mm
Skruehuller6 (Ø 4,5 mm)
TypeJern ubehandlet
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 2.300,00
(DKK 46,00 / stk.)
inkl. momsDKK 2.300,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38240x130066
Udførelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)60 x 60 x 3 mm
Skruehuller6 (Ø 4,5 mm)
TypeJern ubehandlet
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 2.140,00
(DKK 42,80 / stk.)
inkl. momsDKK 2.140,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38240x130097
Udførelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)60 x 90 x 3 mm
Skruehuller8 (Ø 4,5 mm)
TypeJern ubehandlet
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 1.510,00
(DKK 30,20 / stk.)
inkl. momsDKK 1.510,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38240x130103
Udførelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)60 x 120 x 3 mm
Skruehuller8 (Ø 4,5 mm)
TypeJern ubehandlet
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 2.870,00
(DKK 57,40 / stk.)
inkl. momsDKK 2.870,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38240x130035
Udførelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)70 x 55 x 3 mm
Skruehuller6 (Ø 4,5 mm)
TypeJern ubehandlet
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 998,00
(DKK 19,96 / stk.)
inkl. momsDKK 998,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38240x130158
Udførelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)70 x 55 x 3 mm
Skruehuller6 (Ø 4,5 mm)
TypeDIN 56923, 2 mm aksialspillerum, aftagelig ringstift, stift-Ø 6 x 100 mm
VE20 stk.
Produktsikkerhed
DKK 613,00
(DKK 30,65 / stk.)
inkl. momsDKK 613,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38240x130127
Udførelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)80 x 120 x 3 mm
Skruehuller10 (Ø 4,5 mm)
TypeJern ubehandlet
VE20 stk.
Produktsikkerhed
DKK 1.430,00
(DKK 71,50 / stk.)
inkl. momsDKK 1.430,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Aushængsel, Aushængsel, Hængsel, Hængsel Vormann, Aushængsel, Aushængsler, Aushængsel, Aushængsel jern, Aushængsel jern ubehandlet, Aushængsel med aksialspillerum, Aushængsel med ringstift, DIN 56923, DIN 56923 hængsel, 000058457RI Vormann, 000057050RI Vormann, 000058510RI Vormann, 000057060RI Vormann, 000058609RI Vormann, 00058612RI Vormann, 000056070RI Vormann, 000056070ZR Vormann, 000058812RI Vormann, Vormann, Hængsler, Løftehængsel, Aftageligt dørhængsel, aftageligt hængsel, Aushængsel, aushængeligt hængsel