Ass-klemme - plast/ letmetal/ stål, galvaniseret - 16/16 mm - pakke á 100 stk. - pris pr. pakke

Indsatsområde
  • Ass-klemmen er ideel til autogenslanger.
Beskrivelse
  • Ass-klemmen reducerer den mekaniske belastning af autogenslangerne og sørger for større sikkerhed.
Tekniske data
  • Dobbelt slangeklemme
Udførelse (4)
grænse udvælgelse
Materiale
Beskrivelse
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 4330816938836
Udførelse
MaterialePlast
Beskrivelse16/16 mm
VE100 stk.
DKK 1.310,00
(DKK 13,10 / stk.)
inkl. momsDKK 1.310,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4332163222828
Udførelse
MaterialePlast
Beskrivelse13/13 mm
VE100 stk.
DKK 13,80
inkl. momsDKK 13,80
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 4330816938843
Udførelse
MaterialeLetmetal
Beskrivelse16/16 mm
VE100 stk.
DKK 2.520,00
(DKK 25,20 / stk.)
inkl. momsDKK 2.520,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4332163222873
Udførelse
MaterialeStål, galvaniseret
Beskrivelse16/16 mm
VE100 stk.
DKK 2.120,00
(DKK 21,20 / stk.)
inkl. momsDKK 2.120,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: ass-klemme, ass-klemmer, ass-klemme, ass-klemmer, dobbelt slangeklemme, dobbelt slangeklemme plast, dobbelt slangeklemme letmetal, dobbelt slangeklemme stål, dobbelt slangeklemme stål galvaniseret, dobbelt slangeklemme autogenslange, ass-klemme plast, ass-klemme letmetal, ass-klemme stål, ass-klemme stål galvaniseret