Aftageligt hængsel - rullet - galvaniseret - udførelse højre eller venstre - pris pr. pakke

Indsatsområde
  • Aftageligt hængsel velegnet til brug i industri, håndværk og private hjem.
Beskrivelse
  • Rullet
  • Galvaniseret
Tekniske data
  • Skruehuller: 8 (Ø 5 mm)
Udførelse (6)
grænse udvælgelse
Mål (længde x bredde x tykkelse)
VE
Udførelse
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Mål (længde x bredde x tykkelse) VE Udførelse pris ex. moms
38240x05036 60 x 80 x 2 mm 20 stk. venstre
DKK 702,00
(DKK 35,10 / stk.)
inkl. momsDKK 702,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x05043 60 x 80 x 2 mm 20 stk. højre
DKK 702,00
(DKK 35,10 / stk.)
inkl. momsDKK 702,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x05050 70 x 100 x 2 mm 10 stk. venstre
DKK 381,00
(DKK 38,10 / stk.)
inkl. momsDKK 381,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x05067 70 x 100 x 2 mm 10 stk. højre
DKK 381,00
(DKK 38,10 / stk.)
inkl. momsDKK 381,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x050098 80 x 120 x 2 mm 20 stk. venstre
DKK 1.160,00
(DKK 58,00 / stk.)
inkl. momsDKK 1.160,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38240x050104 80 x 120 x 2 mm 20 stk. højre
DKK 1.160,00
(DKK 58,00 / stk.)
inkl. momsDKK 1.160,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Aftageligt hængsel, Hængsel, Aftagelige hængsler, Vormann aftageligt hængsel, Aftageligt hængsel rullet, Aftageligt hængsel galvaniseret, Hængsel rullet, Hængsel galvaniseret, Hængsel Vormann, 000029608Z Vormann, 000029609Z Vormann, 000029710Z Vormann, 000029711Z Vormann, 000029812Z Vormann, 000029813Z Vormann, Vormann, Dørhængsel, Løftehængsel, Aftageligt dørhængsel, Aftageligt hængsel, Aftageligt hængsel, Aftageligt hængsel