Aftageligt hængsel - rullet - galvaniseret - udførelse højre eller venstre - pris pr. pakke

Indsatsområde
  • Aftageligt hængsel velegnet til brug i industri, håndværk og private hjem.
Beskrivelse
  • Rullet
  • Galvaniseret
Tekniske data
  • Skruehuller: 8 (Ø 5 mm)
Udførelse (6)
grænse udvælgelse
Mål (længde x bredde x tykkelse)
VE
Udførelse
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 38240x05036
Udførelse
Mål (længde x bredde x tykkelse)60 x 80 x 2 mm
VE20 stk.
Udførelsevenstre
Produktsikkerhed
DKK 702,00
(DKK 35,10 / stk.)
inkl. momsDKK 702,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38240x05043
Udførelse
Mål (længde x bredde x tykkelse)60 x 80 x 2 mm
VE20 stk.
Udførelsehøjre
Produktsikkerhed
DKK 702,00
(DKK 35,10 / stk.)
inkl. momsDKK 702,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38240x05050
Udførelse
Mål (længde x bredde x tykkelse)70 x 100 x 2 mm
VE10 stk.
Udførelsevenstre
Produktsikkerhed
DKK 381,00
(DKK 38,10 / stk.)
inkl. momsDKK 381,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38240x05067
Udførelse
Mål (længde x bredde x tykkelse)70 x 100 x 2 mm
VE10 stk.
Udførelsehøjre
Produktsikkerhed
DKK 381,00
(DKK 38,10 / stk.)
inkl. momsDKK 381,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38240x050098
Udførelse
Mål (længde x bredde x tykkelse)80 x 120 x 2 mm
VE20 stk.
Udførelsevenstre
Produktsikkerhed
DKK 1.160,00
(DKK 58,00 / stk.)
inkl. momsDKK 1.160,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38240x050104
Udførelse
Mål (længde x bredde x tykkelse)80 x 120 x 2 mm
VE20 stk.
Udførelsehøjre
Produktsikkerhed
DKK 1.160,00
(DKK 58,00 / stk.)
inkl. momsDKK 1.160,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Aftageligt hængsel, Hængsel, Aftagelige hængsler, Vormann aftageligt hængsel, Aftageligt hængsel rullet, Aftageligt hængsel galvaniseret, Hængsel rullet, Hængsel galvaniseret, Hængsel Vormann, 000029608Z Vormann, 000029609Z Vormann, 000029710Z Vormann, 000029711Z Vormann, 000029812Z Vormann, 000029813Z Vormann, Vormann, Dørhængsel, Løftehængsel, Aftageligt dørhængsel, Aftageligt hængsel, Aftageligt hængsel, Aftageligt hængsel