tragtsmørenippel - lige - galvaniseret stål - Type D1 - DIN 3405 C - pris pr. pakke

Indsatsområde
  • Den tragtsmørenippel er ideel til smøresystemer, olier og fedtstoffer.
Beskrivelse
  • Den tragtsmørenippel fås i følgende udførelser
  • M6 - SW 7 / M8 x 1 - SW 9 / M10 x 1 - SW 11 / R 1/8" SW 11 / D1a 6mm / D1a 8mm
Tekniske data
  • Materiale - galvaniseret kvalitetsstål, passiveret og hærdet
  • Standard - DIN 3405
  • Pris pr. pakke
Udførelse (12)
grænse udvælgelse
Gevind
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 808303285001
Udførelse
GevindM10x1 - SW 11
VE1 stk.
DKK 8,03
inkl. momsDKK 8,03
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Mindste bestilling: 10 (= DKK 80,30)
Varenr.: 808303285012
Udførelse
GevindM10x1 - SW 11
VE100 stk.
DKK 803,00
(DKK 8,03 / stk.)
inkl. momsDKK 803,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 808303285029
Udførelse
GevindM10x1 - SW 11
VE500 stk.
DKK 3.130,00
(DKK 6,26 / stk.)
inkl. momsDKK 3.130,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 808303285609
Udførelse
GevindM6x1 - SW 7
VE200 stk.
DKK 1.350,00
(DKK 6,75 / stk.)
inkl. momsDKK 1.350,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 808303285616
Udførelse
GevindM6 - SW 7
VE500 stk.
DKK 2.640,00
(DKK 5,28 / stk.)
inkl. momsDKK 2.640,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 808303285647
Udførelse
Gevind6 mm iskagsnippel
VE200 stk.
DKK 832,00
(DKK 4,16 / stk.)
inkl. momsDKK 832,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 808303285654
Udførelse
Gevind6 mm iskagsnippel
VE1000 stk.
DKK 3.220,00
(DKK 3,22 / stk.)
inkl. momsDKK 3.220,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 808303285814
Udførelse
GevindM8x1 - SW 9
VE500 stk.
DKK 2.700,00
(DKK 5,40 / stk.)
inkl. momsDKK 2.700,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 808303285821
Udførelse
GevindR 1/8" - SW 11
VE100 stk.
DKK 769,00
(DKK 7,69 / stk.)
inkl. momsDKK 769,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 14 hverdage
Varenr.: 808303285838
Udførelse
GevindR 1/8" - SW 11
VE500 stk.
DKK 3.130,00
(DKK 6,26 / stk.)
inkl. momsDKK 3.130,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 808303285845
Udførelse
Gevind8 mm iskagsnippel
VE100 stk.
DKK 636,00
(DKK 6,36 / stk.)
inkl. momsDKK 636,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 808303285852
Udførelse
Gevind8 mm iskagsnippel
VE500 stk.
DKK 2.490,00
(DKK 4,98 / stk.)
inkl. momsDKK 2.490,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: smørenippel, konisk smørenippel, konisk smørenippel, keglesmørenippel, hyd