Yverplejemiddel KerbaMint 35 - 0,5 til 5 l - forskellige udgaver

Indsatsområde
  • Yverplejemidlet KerbaMint 35 anvendes til pleje og vedligeholdelse af yverets og patternes sundhed i mælkeproduktionen.
Beskrivelse
  • Yverplejemidlet KerbaMint 35 er tilsat ren pebermynteolie.
  • En kølende effekt bidrager til at bevare patter og yver sunde.
  • Yverplejemidlet KerbaMint 35 renser yveret og tjener som terapiunderstøttende pleje.
  • Yvervævet genvinder sin naturlige modstandskraft efter blot få dages brug.
  • Ved regelmæssig anvendelse sørger yverplejemidlet KerbaMint 35 for sunde yvere og mælk af høj kvalitet.
  • Yverplejemidlet KerbaMint 35 er også særdeles velegnet til massage af led, muskler og sener.
Tekniske data
  • Indholdsstof - ren pebermynteolie
  • Indhold - 0,5 til 5 l
Udførelse (4)
grænse udvælgelse
Udførelser
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Udførelser pris ex. moms
893715231000 0,5 l flaske
DKK 146,00
(DKK 292,00 / l)
inkl. momsDKK 146,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
893715600000 0,5 l hængeflaske
DKK 146,00
(DKK 292,00 / l)
inkl. momsDKK 146,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
893701531000 1,0 l hængeflaske
DKK 293,00
inkl. momsDKK 293,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
893715640000 2,5 l dispenserflaske
DKK 642,00
(DKK 256,80 / l)
inkl. momsDKK 642,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: KerbaMint, Yverhygiejne, Yverpleje, Yverplejemiddel KerbaMINT 2500 ml dunk, Yverplejemiddel, Yver kerba mint, albert kerbl, kerbl, albert kerbl gmbh