Wireklemme - Stål eller rustfrit stål (V2A) - Pris pr. enhed

Indsatsområde
  • Wireklemmen er velegnet til brug inden for industri, håndværk og hobby.
Beskrivelse
  • Wireklemmen fås i forskellige diametre.
Tekniske data
  • Materiale - Stål eller rustfrit stål (V2A)
  • Gevind - M4, M5, M8
  • Udførelse - SB-pakket eller håndpakket
  • Pris pr. enhed
Udførelse (19)
grænse udvælgelse
Type
C1
C2 (Gevind)
Emballageenhed
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Type C1 C2 (Gevind) Emballageenhed pris ex. moms
9067xx662222 galvaniseret op til 3 mm M4 10 stk. (5 x 2 stk., SB-pakket)
DKK 42,30
(DKK 4,23 / stk.)
inkl. momsDKK 42,30
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
9067xx662239 galvaniseret op til 5 mm M5 10 stk. (5 x 2 stk., SB-pakket)
DKK 52,90
(DKK 5,29 / stk.)
inkl. momsDKK 52,90
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
9067xx662246 galvaniseret op til 6 mm M5 10 stk. (5 x 2 stk., SB-pakket)
DKK 53,90
(DKK 5,39 / stk.)
inkl. momsDKK 53,90
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
9067xx662253 galvaniseret op til 8 mm M6 10 stk. (5 x 2 stk., SB-pakket)
DKK 57,10
(DKK 5,71 / stk.)
inkl. momsDKK 57,10
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
9067xx662260 galvaniseret op til 10 mm M8 10 stk. (5 x 2 stk., SB-pakket)
DKK 69,80
(DKK 6,98 / stk.)
inkl. momsDKK 69,80
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
9067xx662277 galvaniseret op til 13 mm M10 10 stk. (5 x 2 stk., SB-pakket)
DKK 107,00
(DKK 10,70 / stk.)
inkl. momsDKK 107,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
9067xx658720 galvaniseret op til 3 mm M4 60 stk. (5 x 12 stk., SB-pakket)
DKK 254,00
(DKK 4,23 / stk.)
inkl. momsDKK 254,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
9067xx658706 galvaniseret op til 5 mm M5 60 stk. (5 x 12 stk., SB-pakket)
DKK 317,00
(DKK 5,28 / stk.)
inkl. momsDKK 317,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
9067xx658683 galvaniseret op til 6 mm M5 60 stk. (5 x 12 stk., SB-pakket)
DKK 324,00
(DKK 5,40 / stk.)
inkl. momsDKK 324,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
9067xx658669 galvaniseret op til 8 mm M5 60 stk. (5 x 12 stk., SB-pakket)
DKK 343,00
(DKK 5,72 / stk.)
inkl. momsDKK 343,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
9067xx658737 galvaniseret op til 3 mm M4 100 stk., i håndværkerpakke
DKK 122,00
(DKK 1,22 / stk.)
inkl. momsDKK 122,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
9067xx658713 galvaniseret op til 5 mm M5 100 stk., i håndværkerpakke
DKK 155,00
(DKK 1,55 / stk.)
inkl. momsDKK 155,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
9067xx658690 galvaniseret op til 6 mm M5 100 stk., i håndværkerpakke
DKK 102,00
(DKK 1,02 / stk.)
inkl. momsDKK 102,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
9067xx658676 galvaniseret op til 8 mm M5 100 stk., i håndværkerpakke
DKK 256,00
(DKK 2,56 / stk.)
inkl. momsDKK 256,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
9067xx658652 galvaniseret op til 10 mm M8 50 stk., i håndværkerpakke
DKK 224,00
(DKK 4,48 / stk.)
inkl. momsDKK 224,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
9067xx664653 Rustfrit stål (V2A) op til 3 mm M4 10 stk. (5 x 2 stk., SB-pakket)
DKK 186,00
(DKK 18,60 / stk.)
inkl. momsDKK 186,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
9067xx664677 Rustfrit stål (V2A) op til 4 mm M4 10 stk. (5 x 2 stk., SB-pakket)
DKK 196,00
(DKK 19,60 / stk.)
inkl. momsDKK 196,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
9067xx664577 Rustfrit stål (V2A) op til 5 mm M5 10 stk. (5 x 2 stk., SB-pakket)
DKK 219,00
(DKK 21,90 / stk.)
inkl. momsDKK 219,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
9067xx664684 Rustfrit stål (V2A) op til 6 mm M5 10 stk. (5 x 2 stk., SB-pakket)
DKK 243,00
(DKK 24,30 / stk.)
inkl. momsDKK 243,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Wireklemme, Wireklemme, Wireklemme galvaniseret, Wireklemme rustfrit stål, Wireklemme rustfrit stål, Wireklemme M4, Wireklemme M5, Wireklemme M6, Wireklemme M10, Wireklemme M8, Wireklemme Vormann, 007900200AV Vormann, 007900201AV Vormann, 007900202AV Vormann, 007900203AV Vormann, 007900204AV Vormann, 007900205AV Vormann, 007900200G Vormann, 007900201G Vormann, 007900202G Vormann, 007900203G Vormann, 007900200HP Vormann, 007900201HP Vormann, 007900202HP Vormann, 007900203HP Vormann, 007900204HP Vormann, 007900205HP Vormann, 007900790AV Vormann, 007900791AV Vormann, 007900792AV Vormann, 007900793AV Vormann, 007900790HP Vormann, 007900791HP Vormann, 007900792HP Vormann, 007900793HP Vormann, Vormann, Klemmøje, Wirestrammer, Wirestrammerklemme