Vibrationsdæmper - for sikker placering af kompressor og beholder

Indsatsområde
  • Vibrationsdæmperne er velegnede til sikker placering af kompressor og beholder.
Beskrivelse
  • Vibrationsdæmperne er fremstillet af gummi med ensidigt eller tosidigt gevind og møtrik.
Tekniske data
  • Størrelse - M8 og M12
  • Diameter - 40 til 100 mm
  • Gevind - ensidigt og tosidigt
  • Pakningsenhed - 3 og 4 stk.
Udførelse (4)
grænse udvælgelse
Model
Diameter
Størrelse
Gevind
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 2012B1100600
Udførelse
ModelGSE 70 L1 /4
Diameter70 mm
StørrelseM12
Gevindensidigt
VE4 stk.
Produktsikkerhed
DKK 510,00
(DKK 127,50 / stk.)
inkl. momsDKK 510,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 2012B1100640
Udførelse
ModelGSE 40 L2 /4
Diameter40 mm
StørrelseM8
Gevindtosidigt
VE4 stk.
Produktsikkerhed
DKK 319,00
(DKK 79,75 / stk.)
inkl. momsDKK 319,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 14 hverdage
Varenr.: 2012B1100630
Udførelse
ModelGSE 100 S1 /3
Diameter100 mm
StørrelseM12
Gevindensidigt
VE3 stk.
Produktsikkerhed
DKK 826,00
(DKK 275,33 / stk.)
inkl. momsDKK 826,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 2012B1100670
Udførelse
ModelGSE 100 S2 /3
Diameter100 mm
StørrelseM12
Gevindtosidigt
VE3 stk.
Produktsikkerhed
DKK 1.280,00
(DKK 426,67 / stk.)
inkl. momsDKK 1.280,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Dette produkt er tilbehør til...
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Schneider, Gummisvingningselement, Kompressor, Beholder, Schneider airsystems, Vibrationsdæmper, Dæmper, Vibration, svinge