Værkstedsfil "Pferd" - Halvrund form E - Længde 150 til 350 mm - med eller uden skæfte - VE 1, 5 og 10 stk. - Pris pr. stk. og pr. VE

Indsatsområde
  • Værkstedsfil - halvrund - til generelle anvendelser inden for stålkonstruktion til fladebearbejdning
Beskrivelse
  • fremragende fil-evne
  • med tange
  • Hug på to sider
  • Hug 1 - grovhugning, grov afspåning
  • Hug 2 - universel
  • Hug 3 - finslibning, finbearbejdning
  • kan leveres med eller uden skæfte
Tekniske data
  • DIN 7261 - Form E
  • Længde - 150 til 350 mm
  • kan leveres i 3 hug
  • VE - 1, 5 og 10 stk.
Udførelse (23)
grænse udvælgelse
Hug
Længde
Tværsnit
Skæfte
Passende skæfte
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 659210541937
Udførelse
Hug3
Længde250 mm
Tværsnit25,0 x 7,0 mm
Skæfteja
Passende skæfteFH 4/1 (inkluderet)
VE1 stk.
Produktsikkerhed
DKK 100,00
inkl. momsDKK 100,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 659210006207
Udførelse
Hug1
Længde150 mm
Tværsnit16,0 x 4,5 mm
Skæftenej
Passende skæfteFH 3
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 459,00
(DKK 45,90 / stk.)
inkl. momsDKK 459,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 659210006221
Udførelse
Hug3
Længde150 mm
Tværsnit16,0 x 4,5 mm
Skæftenej
Passende skæfteFH 3
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 492,00
(DKK 49,20 / stk.)
inkl. momsDKK 492,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 659210006214
Udførelse
Hug2
Længde150 mm
Tværsnit16,0 x 4,5 mm
Skæftenej
Passende skæfteFH 3
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 475,00
(DKK 47,50 / stk.)
inkl. momsDKK 475,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 659210006238
Udførelse
Hug1
Længde200 mm
Tværsnit20,0 x 6,0 mm
Skæftenej
Passende skæfteFH 4/1
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 539,00
(DKK 53,90 / stk.)
inkl. momsDKK 539,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 659210006245
Udførelse
Hug2
Længde200 mm
Tværsnit20,0 x 6,0 mm
Skæftenej
Passende skæfteFH 4/1
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 557,00
(DKK 55,70 / stk.)
inkl. momsDKK 557,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 659210541845
Udførelse
Hug1
Længde150 mm
Tværsnit16,0 x 4,5 mm
Skæfteja
Passende skæfteFH 3 (inkluderet)
VE1 stk.
Produktsikkerhed
DKK 60,40
inkl. momsDKK 60,40
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 659210541869
Udførelse
Hug3
Længde150 mm
Tværsnit16,0 x 4,5 mm
Skæfteja
Passende skæfteFH 3 (inkluderet)
VE1 stk.
Produktsikkerhed
DKK 63,90
inkl. momsDKK 63,90
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 659210006252
Udførelse
Hug3
Længde200 mm
Tværsnit20,0 x 6,0 mm
Skæftenej
Passende skæfteFH 4/1
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 609,00
(DKK 60,90 / stk.)
inkl. momsDKK 609,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 659210541852
Udførelse
Hug2
Længde150 mm
Tværsnit16,0 x 4,5 mm
Skæfteja
Passende skæfteFH 3 (inkluderet)
VE1 stk.
Produktsikkerhed
DKK 61,70
inkl. momsDKK 61,70
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 659210006269
Udførelse
Hug1
Længde250 mm
Tværsnit25,0 x 7,0 mm
Skæftenej
Passende skæfteFH 4/1
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 749,00
(DKK 74,90 / stk.)
inkl. momsDKK 749,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 659210541876
Udførelse
Hug1
Længde200 mm
Tværsnit20,0 x 6,0 mm
Skæfteja
Passende skæfteFH 4/1 (inkluderet)
VE1 stk.
Produktsikkerhed
DKK 71,90
inkl. momsDKK 71,90
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 659210541883
Udførelse
Hug2
Længde200 mm
Tværsnit20,0 x 6,0 mm
Skæfteja
Passende skæfteFH 4/1 (inkluderet)
VE1 stk.
Produktsikkerhed
DKK 73,90
inkl. momsDKK 73,90
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 659210006283
Udførelse
Hug3
Længde250 mm
Tværsnit25,0 x 7,0 mm
Skæftenej
Passende skæfteFH 4/1
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 809,00
(DKK 80,90 / stk.)
inkl. momsDKK 809,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 659210541890
Udførelse
Hug3
Længde200 mm
Tværsnit20,0 x 6,0 mm
Skæfteja
Passende skæfteFH 4/1 (inkluderet)
VE1 stk.
Produktsikkerhed
DKK 79,50
inkl. momsDKK 79,50
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 659210006276
Udførelse
Hug2
Længde250 mm
Tværsnit25,0 x 7,0 mm
Skæftenej
Passende skæfteFH 4/1
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 774,00
(DKK 77,40 / stk.)
inkl. momsDKK 774,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 659210541920
Udførelse
Hug2
Længde250 mm
Tværsnit25,0 x 7,0 mm
Skæfteja
Passende skæfteFH 4/1 (inkluderet)
VE1 stk.
Produktsikkerhed
DKK 96,20
inkl. momsDKK 96,20
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 659210006290
Udførelse
Hug1
Længde300 mm
Tværsnit30,0 x 8,5 mm
Skæftenej
Passende skæfteFH 5/1
VE5 stk.
Produktsikkerhed
DKK 478,00
(DKK 95,60 / stk.)
inkl. momsDKK 478,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 659210006313
Udførelse
Hug3
Længde300 mm
Tværsnit30,0 x 8,5 mm
Skæftenej
Passende skæfteFH 5/1
VE5 stk.
Produktsikkerhed
DKK 524,00
(DKK 104,80 / stk.)
inkl. momsDKK 524,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 659210006306
Udførelse
Hug2
Længde300 mm
Tværsnit30,0 x 8,5 mm
Skæftenej
Passende skæfteFH 5/1
VE5 stk.
Produktsikkerhed
DKK 504,00
(DKK 100,80 / stk.)
inkl. momsDKK 504,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 659210541944
Udførelse
Hug1
Længde300 mm
Tværsnit30,0 x 8,5 mm
Skæfteja
Passende skæfteFH 5/1 (inkluderet)
VE1 stk.
Produktsikkerhed
DKK 119,00
inkl. momsDKK 119,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 659210006320
Udførelse
Hug1
Længde350 mm
Tværsnit35,0 x 10,0 mm
Skæftenej
Passende skæfteFH 5/1
VE5 stk.
Produktsikkerhed
DKK 642,00
(DKK 128,40 / stk.)
inkl. momsDKK 642,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 659210541906
Udførelse
Hug1
Længde250 mm
Tværsnit25,0 x 7,0 mm
Skæfteja
Passende skæfteFH 4/1 (inkluderet)
VE1 stk.
Produktsikkerhed
DKK 93,80
inkl. momsDKK 93,80
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: filer til værkstedet, værkstedsfiler iht. din, halvrund fil, værkstedsfil, værkstedsfiler, Halvrunde filer