Terrasseskrue FTS-ST A2P - Gevind Ø 5,0 mm - Indvendig stjerne TX - Delgevind - Pakke med 100-500 stk.

Indsatsområde
  • fischer Power-Fast terrasseskruen A2 FTS-ST A2P er en skrue til fastgørelse af terrassebrædder på træunderkonstruktioner.
  • Den er velegnet til materialer som Accoya, Bangkirai, douglasgran, eg, IPE, Itauba, Kapur, lærk, Massaranduba og robinie.
Beskrivelse
  • Skruen af rustfrit stål A2 med delgevind, fladt undersænket hoved og indvendig stjerne-kærv kan anvendes til en lang række terrassetræsorter.
  • muliggør spaltefri forskruninger af materialerne
  • overfladeafslutning, der er behagelig at gå på med bare fødder, takket være fladt undersænket hoved med fræseribber
  • Højtydende glidebelægning
  • Skærekærv i gevindspidsen
Tekniske data
  • Materiale - Rustfrit stål A2
  • Fladt undersænket hoved - Ø 8,2 mm, 90°
  • Hovedhøjde - 2,1 mm
Udførelse (7)
grænse udvælgelse
Gevind Ø
Længde
Gevindlængde/delgevind
Drev
Emballageindhold
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 928166060210
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde40 mm
Gevindlængde/delgevind24 mm
DrevTX20
Emballageindhold200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 333,94
(DKK 1,67 / stk.)
inkl. momsDKK 333,94
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 2,94
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928166060401
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde50 mm
Gevindlængde/delgevind30 mm
DrevTX20
Emballageindhold200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 408,59
(DKK 2,04 / stk.)
inkl. momsDKK 408,59
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 3,59
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928166060501
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde50 mm
Gevindlængde/delgevind30 mm
DrevTX20
Emballageindhold500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 953,38
(DKK 1,91 / stk.)
inkl. momsDKK 953,38
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 8,38
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928166060701
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde60 mm
Gevindlængde/delgevind36 mm
DrevTX20
Emballageindhold150 stk.
Produktsikkerhed
DKK 380,34
(DKK 2,54 / stk.)
inkl. momsDKK 380,34
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 3,34
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928166060801
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde60 mm
Gevindlængde/delgevind36 mm
DrevTX20
Emballageindhold500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 1.139,98
(DKK 2,28 / stk.)
inkl. momsDKK 1.139,98
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 9,98
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928166061001
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde70 mm
Gevindlængde/delgevind42 mm
DrevTX20
Emballageindhold100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 339,99
(DKK 3,40 / stk.)
inkl. momsDKK 339,99
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 2,99
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928166061201
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde80 mm
Gevindlængde/delgevind50 mm
DrevTX20
Emballageindhold100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 366,22
(DKK 3,66 / stk.)
inkl. momsDKK 366,22
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 3,22
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Tilbehør til denne artikel
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Terrasseskrue FTS-ST A2P, FTS-ST A2P, Fischer, FTS-ST A2P, Klaus Fischer, Fischer Befestigungssysteme, Terrasseskrue FTS-ST A2P, Fischer terrasseskrue FTS-ST A2P, Træskrue, Terrasseskrue med delgevind