T-hængsel - valset - galvaniseret - 10 stk. - pris pr. pakke

Indsatsområde
  • T-hængslet er velegnet til brug inden for industri, håndværk og boligindretning.
Beskrivelse
  • T-hængslet er valset og forsynet med nittet jernstift og undersænkede skruehuller.
Tekniske data
  • Materiale - stål
  • Overflade - galvaniseret
  • Pakke - 10 stk.
  • Pris pr. pakke
Udførelse (5)
grænse udvælgelse
Dimensioner
Skruehuller
Pakningsenhed
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Dimensioner Skruehuller Pakningsenhed pris ex. moms
38421x080262 97 x 60 x 1,5 mm 6 (Ø 3 mm) 10 stk.
DKK 125,00
(DKK 12,50 / stk.)
inkl. momsDKK 125,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38421x080279 121 x 68 x 1,5 mm 6 (Ø 3,5 mm) 10 stk.
DKK 148,00
(DKK 14,80 / stk.)
inkl. momsDKK 148,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38421x080286 146 x 68 x 1,5 mm 7 (Ø 3,5 mm) 10 stk.
DKK 186,00
(DKK 18,60 / stk.)
inkl. momsDKK 186,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38421x080293 195 x 88 x 2 mm 7 (Ø 4 mm) 10 stk.
DKK 277,00
(DKK 27,70 / stk.)
inkl. momsDKK 277,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38421x080774 245 x 100 x 2 mm 8 (Ø 4 mm) 10 stk.
DKK 378,00
(DKK 37,80 / stk.)
inkl. momsDKK 378,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Hængsel, Hængsler, Vormann hængsel, T-hængsel, T-hængsler, Vormann T-hængsel, T-hængsel valset, T-hængsel galvaniseret, T-hængsel med undersænkede skruehuller, 000042100Z Vormann, 000042125Z Vormann, 000042150Z Vormann, 000042200Z Vormann, 000042250Z Vormann, Vormann, Dørhængsel, Dørhængsel