Stolvinkel - indvendigt undersænket - Materialetykkelse 2 mm - Pris pr. PE

Indsatsområde
  • Stolvinklen er velegnet til brug inden for industri, håndværk og hobby.
Beskrivelse
  • Stolvinklen er indvendigt undersænket.
Tekniske data
  • Materialetykkelse - 2 mm
Udførelse (36)
grænse udvælgelse
Type
Benlængde A x bredde B
Skruehuller
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 38245x200233
Udførelse
Typegalvaniseret
Benlængde A x bredde B25 x 15 mm
Skruehuller4 (Ø 3,5 mm)
VE100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 148,00
(DKK 1,48 / stk.)
inkl. momsDKK 148,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38245x200257
Udførelse
Typegalvaniseret
Benlængde A x bredde B30 x 15 mm
Skruehuller4 (Ø 3,5 mm)
VE100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 188,00
(DKK 1,88 / stk.)
inkl. momsDKK 188,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38245x200271
Udførelse
Typegalvaniseret
Benlængde A x bredde B40 x 15 mm
Skruehuller4 (Ø 3,5 mm)
VE100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 187,00
(DKK 1,87 / stk.)
inkl. momsDKK 187,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38245x200295
Udførelse
Typegalvaniseret
Benlængde A x bredde B50 x 15 mm
Skruehuller4 (Ø 3,5 mm)
VE100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 208,00
(DKK 2,08 / stk.)
inkl. momsDKK 208,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38245x200318
Udførelse
Typegalvaniseret
Benlængde A x bredde B60 x 18 mm
Skruehuller4 (Ø 3,5 mm)
VE100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 234,00
(DKK 2,34 / stk.)
inkl. momsDKK 234,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38245x200332
Udførelse
Typegalvaniseret
Benlængde A x bredde B80 x 18 mm
Skruehuller4 (Ø 4 mm)
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 152,00
(DKK 3,04 / stk.)
inkl. momsDKK 152,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38245x200356
Udførelse
Typegalvaniseret
Benlængde A x bredde B100 x 20 mm
Skruehuller6 (Ø 4 mm)
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 190,00
(DKK 3,80 / stk.)
inkl. momsDKK 190,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38245x200370
Udførelse
Typegalvaniseret
Benlængde A x bredde B120 x 20 mm
Skruehuller6 (Ø 4 mm)
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 254,00
(DKK 5,08 / stk.)
inkl. momsDKK 254,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38245x201827
Udførelse
Typegalvaniseret
Benlængde A x bredde B25 x 15 mm
Skruehuller4 (Ø 3,5 mm)
VE120 stk. (10 x 12 stk., på kort)
Produktsikkerhed
DKK 165,00
(DKK 1,38 / stk.)
inkl. momsDKK 165,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38245x201834
Udførelse
Typegalvaniseret
Benlængde A x bredde B30 x 15 mm
Skruehuller4 (Ø 3,5 mm)
VE120 stk. (10 x 12 stk., på kort)
Produktsikkerhed
DKK 199,00
(DKK 1,66 / stk.)
inkl. momsDKK 199,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38245x201841
Udførelse
Typegalvaniseret
Benlængde A x bredde B40 x 15 mm
Skruehuller4 (Ø 3,5 mm)
VE120 stk. (10 x 12 stk., på kort)
Produktsikkerhed
DKK 207,00
(DKK 1,73 / stk.)
inkl. momsDKK 207,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38245x201858
Udførelse
Typegalvaniseret
Benlængde A x bredde B50 x 15 mm
Skruehuller4 (Ø 3,5 mm)
VE120 stk. (10 x 12 stk., på kort)
Produktsikkerhed
DKK 222,00
(DKK 1,85 / stk.)
inkl. momsDKK 222,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38245x201865
Udførelse
Typegalvaniseret
Benlængde A x bredde B60 x 18 mm
Skruehuller4 (Ø 3,5 mm)
VE80 stk. (10 x 8 stk., på kort)
Produktsikkerhed
DKK 169,00
(DKK 2,11 / stk.)
inkl. momsDKK 169,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38245x201889
Udførelse
Typegalvaniseret
Benlængde A x bredde B80 x 18 mm
Skruehuller4 (Ø 3,5 mm)
VE80 stk. (10 x 8 stk., på kort)
Produktsikkerhed
DKK 216,00
(DKK 2,70 / stk.)
inkl. momsDKK 216,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38245x202008
Udførelse
Typegalvaniseret
Benlængde A x bredde B25 x 15 mm
Skruehuller4 (Ø 3,5 mm)
VE50 stk., i PROFI-PACK
Produktsikkerhed
DKK 95,10
(DKK 1,90 / stk.)
inkl. momsDKK 95,10
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38245x202015
Udførelse
Typegalvaniseret
Benlængde A x bredde B40 x 15 mm
Skruehuller4 (Ø 3,5 mm)
VE50 stk., i PROFI-PACK
Produktsikkerhed
DKK 118,00
(DKK 2,36 / stk.)
inkl. momsDKK 118,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38245x202022
Udførelse
Typegalvaniseret
Benlængde A x bredde B50 x 15 mm
Skruehuller4 (Ø 3,5 mm)
VE50 stk., i PROFI-PACK
Produktsikkerhed
DKK 135,00
(DKK 2,70 / stk.)
inkl. momsDKK 135,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38245x202039
Udførelse
Typegalvaniseret
Benlængde A x bredde B60 x 18 mm
Skruehuller4 (Ø 3,5 mm)
VE50 stk., i PROFI-PACK
Produktsikkerhed
DKK 232,00
(DKK 4,64 / stk.)
inkl. momsDKK 232,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38245x190138
Udførelse
Typebrun
Benlængde A x bredde B25 x 15 mm
Skruehuller4 (Ø 3,5 mm)
VE50 stk., i STORPAK
Produktsikkerhed
DKK 159,00
(DKK 3,18 / stk.)
inkl. momsDKK 159,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38245x190152
Udførelse
Typebrun
Benlængde A x bredde B40 x 15 mm
Skruehuller4 (Ø 3,5 mm)
VE50 stk., i STORPAK
Produktsikkerhed
DKK 201,00
(DKK 4,02 / stk.)
inkl. momsDKK 201,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38245x190176
Udførelse
Typebrun
Benlængde A x bredde B50 x 15 mm
Skruehuller4 (Ø 3,5 mm)
VE50 stk., i STORPAK
Produktsikkerhed
DKK 211,00
(DKK 4,22 / stk.)
inkl. momsDKK 211,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38245x190145
Udførelse
Typehvid
Benlængde A x bredde B25 x 15 mm
Skruehuller4 (Ø 3,5 mm)
VE100 stk., i STORPAK
Produktsikkerhed
DKK 176,00
(DKK 1,76 / stk.)
inkl. momsDKK 176,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38245x190169
Udførelse
Typehvid
Benlængde A x bredde B40 x 15 mm
Skruehuller4 (Ø 3,5 mm)
VE100 stk., i STORPAK
Produktsikkerhed
DKK 402,00
(DKK 4,02 / stk.)
inkl. momsDKK 402,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38245x190183
Udførelse
Typehvid
Benlængde A x bredde B50 x 15 mm
Skruehuller4 (Ø 3,5 mm)
VE50 stk., i STORPAK
Produktsikkerhed
DKK 211,00
(DKK 4,22 / stk.)
inkl. momsDKK 211,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38245x190206
Udførelse
Typehvid
Benlængde A x bredde B60 x 18 mm
Skruehuller4 (Ø 3,5 mm)
VE50 stk., i STORPAK
Produktsikkerhed
DKK 135,00
(DKK 2,70 / stk.)
inkl. momsDKK 135,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38245x190220
Udførelse
Typehvid
Benlængde A x bredde B80 x 18 mm
Skruehuller4 (Ø 4 mm)
VE50 stk., i STORPAK
Produktsikkerhed
DKK 275,00
(DKK 5,50 / stk.)
inkl. momsDKK 275,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38245x180115
Udførelse
TypeRustfrit stål (V2A)
Benlængde A x bredde B25 x 15 mm
Skruehuller4 (Ø 3 mm)
VE50 stk., i STORPAK
Produktsikkerhed
DKK 296,00
(DKK 5,92 / stk.)
inkl. momsDKK 296,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38245x180122
Udførelse
TypeRustfrit stål (V2A)
Benlængde A x bredde B40 x 15 mm
Skruehuller4 (Ø 3 mm)
VE50 stk., i STORPAK
Produktsikkerhed
DKK 359,00
(DKK 7,18 / stk.)
inkl. momsDKK 359,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38245x180139
Udførelse
TypeRustfrit stål (V2A)
Benlængde A x bredde B50 x 15 mm
Skruehuller4 (Ø 3,5 mm)
VE50 stk., i STORPAK
Produktsikkerhed
DKK 402,00
(DKK 8,04 / stk.)
inkl. momsDKK 402,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38245x180146
Udførelse
TypeRustfrit stål (V2A)
Benlængde A x bredde B60 x 18 mm
Skruehuller4 (Ø 3,5 mm)
VE50 stk., i STORPAK
Produktsikkerhed
DKK 529,00
(DKK 10,58 / stk.)
inkl. momsDKK 529,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38245x180153
Udførelse
TypeRustfrit stål (V2A)
Benlængde A x bredde B80 x 18 mm
Skruehuller4 (Ø 3,5 mm)
VE50 stk., i STORPAK
Produktsikkerhed
DKK 677,00
(DKK 13,54 / stk.)
inkl. momsDKK 677,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38245x180160
Udførelse
TypeRustfrit stål (V2A)
Benlængde A x bredde B100 x 20 mm
Skruehuller6 (Ø 3,5 mm)
VE50 stk., i STORPAK
Produktsikkerhed
DKK 877,00
(DKK 17,54 / stk.)
inkl. momsDKK 877,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38245x510059
Udførelse
TypeRustfrit stål (V2A)
Benlængde A x bredde B25 x 15 mm
Skruehuller4 (Ø 3 mm)
VE20 stk., 4 pr. kort, selvbetjeningsemballage
Produktsikkerhed
DKK 155,00
(DKK 7,75 / stk.)
inkl. momsDKK 155,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38245x510066
Udførelse
TypeRustfrit stål (V2A)
Benlængde A x bredde B40 x 15 mm
Skruehuller4 (Ø 3 mm)
VE20 stk., 4 pr. kort, selvbetjeningsemballage
Produktsikkerhed
DKK 188,00
(DKK 9,40 / stk.)
inkl. momsDKK 188,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38245x510073
Udførelse
TypeRustfrit stål (V2A)
Benlængde A x bredde B50 x 15 mm
Skruehuller4 (Ø 3,5 mm)
VE20 stk., 4 pr. kort, selvbetjeningsemballage
Produktsikkerhed
DKK 207,00
(DKK 10,35 / stk.)
inkl. momsDKK 207,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38245x510080
Udførelse
TypeRustfrit stål (V2A)
Benlængde A x bredde B60 x 18 mm
Skruehuller4 (Ø 3,5 mm)
VE20 stk., 4 pr. kort, selvbetjeningsemballage
Produktsikkerhed
DKK 391,00
(DKK 19,55 / stk.)
inkl. momsDKK 391,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Vinkel, Vinkel Vormann, Vinkelbeslag, Stolvinkel, Stol-vinkel, Stolvinkel indvendigt undersænket, Stolvinkel Vormann, Stolvinkel galvaniseret, Stolvinkel brun, Stolvinkel rustfrit stål, Stolvinkel rustfrit stål, Stolvinkel PROFI-PACK, Stolvinkel storpak, 000180025Z Vormann, 000180030Z Vormann, 000180040Z Vormann, 000180050Z Vormann, 000180060Z Vormann, 000180080Z Vormann, 000180100Z Vormann, 000180120Z Vormann, 000180025ZL Vormann, 000180040ZL Vormann, 000180050ZL Vormann, 000180025ZP Vormann, 000180030ZP Vormann, 000180040ZP Vormann, 000180050ZP Vormann, 000180060ZP Vormann, 000180080ZP Vormann, 000180025ZG Vormann, 000180040ZG Vormann, 000180050ZG Vormann, 000180060ZG Vormann, 000180025B Vormann, 000180040B Vormann, 000180050B Vormann, 000180025W Vormann, 000180040W Vormann, 000180050W Vormann, 000180060W Vormann, 000180080W Vormann, 010180025 Vormann, 010180040 Vormann, 010180050 Vormann, 010180060 Vormann, 010180080 Vormann, 010180100 Vormann, 091910000 Vormann, 091912000 Vormann, 091913000 Vormann, 091914000 Vormann, Vormann, Møbelvinkel, Hjørnevinkel