Stiksavklinge - 75/100 - splintfri - til træ - krom-vanadium

Indsatsområde
  • Stiksavklinge til blødt træ, konstruktionstræ, krydsfiner, belagte plader og køkkenbordplader.
Beskrivelse
  • meget rent snit
  • Lige snit
  • splintfri
  • Træfibrene skæres over takket være tandformen, der står skråt i forhold til træet. CT-slebne flanker rører ikke snitfugen, hvilket giver meget rene snit.
Tekniske data
  • Tanddeling - 2,5 mm
  • Skærelængde - 75 mm
  • Samlet længde - 100 mm
  • Klingetykkelse - 1,70 mm
  • Klingehøjde - 8 mm
Udførelse (3)
grænse udvælgelse
Indhold
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 653731022000
Udførelse
Indhold2 stk.
DKK 13,90
(DKK 6,95 / stk.)
inkl. momsDKK 13,90
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 653731020000
Udførelse
Indhold5 stk.
DKK 42,40
(DKK 8,48 / stk.)
inkl. momsDKK 42,40
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 653731022500
Udførelse
Indhold25 stk.
DKK 144,00
(DKK 5,76 / stk.)
inkl. momsDKK 144,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: stiksavklinge, stiksavklinger, stiksavsklinger, savklinge, savklinger, træsavklinge