Statisk blander af plast med bajonetfatning til dispenser

Indsatsområde
  • Statisk blander af plast med bajonetfatning til dispenser
Beskrivelse
  • Statisk blander af plast med bajonetfatning til dispenser
Tekniske data
  • Hus: Polypropylen ( PP )
  • Ø - elementer: 3 til 4 mm. POM
  • Ø - elementer: 5,4 til 6,8 mm: PP
  • maks. arbejdstryk: 15 bar
  • Pris / emballageenhed
Udførelse (22)
grænse udvælgelse
Elementer
Huslængde
Udvendig Ø
Indvendig Ø
Udløb Ø
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 304663171290
Udførelse
Elementer17
Huslængde129 mm
Udvendig Ø8,7 mm
Indvendig Ø6,3 mm
Udløb Ø1,5 mm
VE1 stk.
Produktsikkerhed
DKK 4,70
inkl. momsDKK 4,70
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 304663211512
Udførelse
Elementer21
Huslængde151 mm
Udvendig Ø8,7 mm
Indvendig Ø6,3 mm
Udløb Ø1,5 mm
VE100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 518,00
(DKK 5,18 / stk.)
inkl. momsDKK 518,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 304130130514
Udførelse
Elementer13
Huslængde51 mm
Udvendig Ø4,6 mm
Indvendig Ø3,0 mm
Udløb Ø1 mm
VE1000 stk.
Produktsikkerhed
DKK 5.640,00
(DKK 5,64 / stk.)
inkl. momsDKK 5.640,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 304130070344
Udførelse
Elementer7
Huslængde34 mm
Udvendig Ø4,6 mm
Indvendig Ø3,0 mm
Udløb Ø1 mm
VE1000 stk.
Produktsikkerhed
DKK 7.230,00
(DKK 7,23 / stk.)
inkl. momsDKK 7.230,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 304154070564
Udførelse
Elementer7
Huslængde56 mm
Udvendig Ø7,0 mm
Indvendig Ø5,4 mm
Udløb Ø1,5 mm
VE1000 stk.
DKK 7.230,00
(DKK 7,23 / stk.)
inkl. momsDKK 7.230,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 304663211535
Udførelse
Elementer21
Huslængde153 mm
Udvendig Ø8,7 mm
Indvendig Ø6,3 mm
Udløb Ø1,5 mm
VE2500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 17.800,00
(DKK 7,12 / stk.)
inkl. momsDKK 17.800,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 304663171295
Udførelse
Elementer17
Huslængde129 mm
Udvendig Ø8,7 mm
Indvendig Ø6,3 mm
Udløb Ø1,5 mm
VE3000 stk.
Produktsikkerhed
DKK 18.100,00
(DKK 6,03 / stk.)
inkl. momsDKK 18.100,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 304654211245
Udførelse
Elementer21
Huslængde124 mm
Udvendig Ø8,6 mm
Indvendig Ø5,4 mm
Udløb Ø1,5 mm
VE3000 stk.
Produktsikkerhed
DKK 18.100,00
(DKK 6,03 / stk.)
inkl. momsDKK 18.100,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 304654171046
Udførelse
Elementer17
Huslængde104 mm
Udvendig Ø8,6 mm
Indvendig Ø5,4 mm
Udløb Ø1,5 mm
VE4000 stk.
Produktsikkerhed
DKK 23.600,00
(DKK 5,90 / stk.)
inkl. momsDKK 23.600,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 304663211515
Udførelse
Elementer21
Huslængde151 mm
Udvendig Ø8,7 mm
Indvendig Ø6,3 mm
Udløb Ø1,5 mm
VE4000 stk.
Produktsikkerhed
DKK 26.600,00
(DKK 6,65 / stk.)
inkl. momsDKK 26.600,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid uger
Varenr.: 304663120976
Udførelse
Elementer12
Huslængde97 mm
Udvendig Ø8,7 mm
Indvendig Ø6,3 mm
Udløb Ø1,5 mm
VE4500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 30.600,00
(DKK 6,80 / stk.)
inkl. momsDKK 30.600,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 304654130857
Udførelse
Elementer13
Huslængde85 mm
Udvendig Ø7,0 mm
Indvendig Ø5,4 mm
Udløb Ø1,5 mm
VE6500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 31.400,00
(DKK 4,83 / stk.)
inkl. momsDKK 31.400,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 304640170820
Udførelse
Elementer17
Huslængde82 mm
Udvendig Ø5,8 mm
Indvendig Ø4,0 mm
Udløb Ø2 mm
VE1 stk.
DKK 7,62
inkl. momsDKK 7,62
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 304640170827
Udførelse
Elementer17
Huslængde82 mm
Udvendig Ø5,8 mm
Indvendig Ø4,0 mm
Udløb Ø2 mm
VE7500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 40.800,00
(DKK 5,44 / stk.)
inkl. momsDKK 40.800,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 304130170632
Udførelse
Elementer17
Huslængde63 mm
Udvendig Ø4,6 mm
Indvendig Ø3,0 mm
Udløb Ø1 mm
VE100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 635,00
(DKK 6,35 / stk.)
inkl. momsDKK 635,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 304130170634
Udførelse
Elementer17
Huslængde63 mm
Udvendig Ø4,6 mm
Indvendig Ø3,0 mm
Udløb Ø1 mm
VE1000 stk.
Produktsikkerhed
DKK 6.350,00
(DKK 6,35 / stk.)
inkl. momsDKK 6.350,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 304130170638
Udførelse
Elementer17
Huslængde63 mm
Udvendig Ø4,6 mm
Indvendig Ø3,0 mm
Udløb Ø1 mm
VE10000 stk.
Produktsikkerhed
DKK 54.400,00
(DKK 5,44 / stk.)
inkl. momsDKK 54.400,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 304140130664
Udførelse
Elementer13
Huslængde66 mm
Udvendig Ø5,8 mm
Indvendig Ø4,0 mm
Udløb Ø2 mm
VE1000 stk.
Produktsikkerhed
DKK 6.350,00
(DKK 6,35 / stk.)
inkl. momsDKK 6.350,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 304140130668
Udførelse
Elementer13
Huslængde66 mm
Udvendig Ø5,8 mm
Indvendig Ø4,0 mm
Udløb Ø2 mm
VE10000 stk.
Produktsikkerhed
DKK 54.400,00
(DKK 5,44 / stk.)
inkl. momsDKK 54.400,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 304154070568
Udførelse
Elementer7
Huslængde56 mm
Udvendig Ø7,0 mm
Indvendig Ø5,4 mm
Udløb Ø1,5 mm
VE10000 stk.
Produktsikkerhed
DKK 62.000,00
(DKK 6,20 / stk.)
inkl. momsDKK 62.000,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 304130130518
Udførelse
Elementer13
Huslængde51 mm
Udvendig Ø4,6 mm
Indvendig Ø3,0 mm
Udløb Ø1 mm
VE12000 stk.
Produktsikkerhed
DKK 58.100,00
(DKK 4,84 / stk.)
inkl. momsDKK 58.100,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 304130070349
Udførelse
Elementer7
Huslængde34 mm
Udvendig Ø4,6 mm
Indvendig Ø3,0 mm
Udløb Ø1 mm
VE15000 stk.
Produktsikkerhed
DKK 93.000,00
(DKK 6,20 / stk.)
inkl. momsDKK 93.000,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: kenics, Statisk blander, static mixer, static mixers, Static-mixer