Riegelsløjfe - stål - galvaniseret - med skruehuller - pris pr. pakkenhed

Indsatsområde
  • Riegelsløjfen er velegnet til brug inden for industri, håndværk og hobbyområdet.
Beskrivelse
  • Riegelsløjfen er udstyret med skruehuller.
Tekniske data
  • Materiale - stål
  • Overflade - galvaniseret
  • Pris pr. pakkenhed
Udførelse (5)
grænse udvælgelse
A
B
Materialetykkelse
Antal skruehuller
Pakkenhed
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. A B Materialetykkelse Antal skruehuller Pakkenhed pris ex. moms
38241x201872 14 mm 7 mm 1,2 mm 2 (Ø 2,5 mm) 100 stk.
DKK 423,00
(DKK 4,23 / stk.)
inkl. momsDKK 423,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38241x2059 20 mm 10 mm 2 mm 2 (Ø 4 mm) 25 stk.
DKK 127,00
(DKK 5,08 / stk.)
inkl. momsDKK 127,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38241x200066 25 mm 12 mm 2 mm 2 (Ø 4 mm) 25 stk.
DKK 143,00
(DKK 5,72 / stk.)
inkl. momsDKK 143,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38241x201803 30 mm 14 mm 2,5 mm 2 (Ø 5 mm) 25 stk.
DKK 159,00
(DKK 6,36 / stk.)
inkl. momsDKK 159,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38241x200073 34 mm 16 mm 2,5 mm 4 (Ø 5 mm) 25 stk.
DKK 296,00
(DKK 11,84 / stk.)
inkl. momsDKK 296,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Riegelsløjfe, Riegelsløjfer, Riegel-sløjfe, Riegelsløjfe Vormann, Riegelsløjfe galvaniseret, Riegelsløjfe runde huller, 000170014Z Vormann, 000170020Z Vormann, 000170025Z Vormann, 000170030Z Vormann, 000170034Z Vormann, Vormann, Øjeplade, Øjeplade, Riegeløje