Stangshængsel - valset - DIN 7956 - deling 15 mm - pakke med 10 stk. - pris pr. pakke

Indsatsområde
  • Stangshængsel velegnet til brug i industri, håndværk og bolig.
Beskrivelse
  • Valset
Tekniske data
  • Materiale: Rustfrit stål, nr. 1.4301 DIN 17440
Udførelse (3)
grænse udvælgelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)
Type
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 38240x110044
Udførelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)32 x 2040 x 0,7 mm
Typeforniklet
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 850,00
(DKK 85,00 / stk.)
inkl. momsDKK 850,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 14 hverdage
Varenr.: 38240x020015
Udførelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)32 x 2040 x 0,7 mm
TypeRustfrit stål, nr. 1.4301 DIN 17440
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 3.190,00
(DKK 319,00 / stk.)
inkl. momsDKK 3.190,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38240x020039
Udførelse
Dimensioner (A x B x tykkelse)40 x 3500 x 0,7 mm
TypeRustfrit stål, nr. 1.4301 DIN 17440
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 3.700,00
(DKK 370,00 / stk.)
inkl. momsDKK 3.700,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Stangshængsel, Stangshængsel valset, Stangshængsel Vormann, hængsel, Hængsel Vormann, DIN 7956, Stangshængsel DIN 7956, Stangshængsel forniklet, Stangshængsel rustfrit stål, Stangshængsel rustfrit stål, 000450032N Vormann, 010450032 Vormann, 010450040 Vormann, Vormann, Klaverhængsel, Klaverhængsel