Spiralborsæt HSS D338N - Diameter 1 til 13 mm - Spiralvinkel 25 til 30° - Sæt 19 til 50 stk. - Pris pr. sæt

Indsatsområde
  • Spiralborsættet er universelt anvendeligt til stål.
Beskrivelse
  • Spiralborsættet er rullevalset og leveres i en metalkassette.
Tekniske data
  • Diameter - 1 til 13 mm
  • DIN - 338
  • HSS
  • Rullevalset
  • Type N
  • Spiralvinkel - fra 25 til 30°
  • Spidsvinkel - 118°
  • Spånvinkel - normal
  • Kernetykkelse - normal
  • Kernekegle - normal
  • Skaft (DIN) cylindrisk, afsat
  • Sæt - 19 til 50 stk.
  • Pris pr. sæt
Udførelse (5)
grænse udvælgelse
Ø
Antal bor
stiger trinvis
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 943110707010
Udførelse
Ø1,00 mm til 5,90 mm
Antal bor50 stk.
stiger trinvis0,1 mm
DKK 283,00
(DKK 5,66 / stk.)
inkl. momsDKK 283,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 943110707020
Udførelse
Ø6,00 mm til 10,00 mm
Antal bor41 stk.
stiger trinvis0,1 mm
DKK 599,00
(DKK 14,61 / stk.)
inkl. momsDKK 599,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 943110707030
Udførelse
Ø1,00 mm til 10,00 mm
Antal bor19 stk.
stiger trinvis0,5 mm
DKK 176,00
(DKK 9,26 / stk.)
inkl. momsDKK 176,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 943110707035
Udførelse
Ø1,00 mm til 10,50 mm
Antal bor24 stk.
stiger trinvis0,5 mm
DKK 289,00
(DKK 12,04 / stk.)
inkl. momsDKK 289,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 943110707040
Udførelse
Ø1,00 mm til 13,00 mm
Antal bor25 stk.
stiger trinvis0,5 mm
DKK 352,00
(DKK 14,08 / stk.)
inkl. momsDKK 352,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Bedømmelser
samlede anmeldelser
5.0 von 5.0 af stjerner / 1 Anmeldelser
Bewertungsübersicht
5 stjerne
(1)
4 stjerne
(0)
3 stjerne
(0)
2 stjerne
(0)
1 stjerne
(0)
De fleste positiv bedømmelse vs. kritisk gennemgang
Albert Sowa
Kvalitet værktøj i en stabil kasse. God værdi og anbefales.
kommentarer kunde
Albert Sowa
12.05.2012
Kvalitet værktøj i en stabil kasse. God værdi og anbefales.
søgeord: Eisenwolff, spiralborsæt, spiralborsæt, spiralborsæt, spiralborsæt, borsæt, borsæt, borsæt, borsæt