Spånpladeskrue - SPAX® - med undersænket hoved & fuldt gevind - Pris pr. enhed

Indsatsområde
  • Spånpladeskruen er optimal til universel brug.
Beskrivelse
  • Spånpladeskruen har et SPAX® MULTI-hoved og SPAX® 4CUT-spids, er hærdet og glidebelagt.
  • Spånpladeskruen leveres i en salgsemballage med åbning og genlukkeligt låg.
Tekniske data
  • Materiale - forzinket, gul passiveret A2L
  • Krydskærv Z
  • Pris pr. enhed
Udførelse (40)
grænse udvælgelse
Dimension
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 4003530004643
Udførelse
Dimension2,5 x 12 mm
VE1.000 stk.
DKK 217,00
(DKK 0,22 / stk.)
inkl. momsDKK 217,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4003530004650
Udførelse
Dimension2,5 x 16 mm
VE1.000 stk.
DKK 227,00
(DKK 0,23 / stk.)
inkl. momsDKK 227,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4003530004667
Udførelse
Dimension2,5 x 20 mm
VE1.000 stk.
DKK 245,00
(DKK 0,25 / stk.)
inkl. momsDKK 245,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4003530004674
Udførelse
Dimension2,5 x 25 mm
VE1.000 stk.
DKK 265,00
(DKK 0,27 / stk.)
inkl. momsDKK 265,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4003530004681
Udførelse
Dimension3,0 x 10 mm
VE1.000 stk.
DKK 256,00
(DKK 0,26 / stk.)
inkl. momsDKK 256,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4003530004711
Udførelse
Dimension3,0 x 20 mm
VE1.000 stk.
DKK 177,00
(DKK 0,18 / stk.)
inkl. momsDKK 177,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4003530004728
Udførelse
Dimension3,0 x 25 mm
VE1.000 stk.
DKK 293,00
(DKK 0,29 / stk.)
inkl. momsDKK 293,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4003530004735
Udførelse
Dimension3,0 x 30 mm
VE1.000 stk.
DKK 359,00
(DKK 0,36 / stk.)
inkl. momsDKK 359,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4003530004773
Udførelse
Dimension3,5 x 12 mm
VE1.000 stk.
DKK 284,00
(DKK 0,28 / stk.)
inkl. momsDKK 284,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4003530004780
Udførelse
Dimension3,5 x 16 mm
VE1.000 stk.
DKK 201,00
(DKK 0,20 / stk.)
inkl. momsDKK 201,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4003530004797
Udførelse
Dimension3,5 x 20 mm
VE1.000 stk.
DKK 208,00
(DKK 0,21 / stk.)
inkl. momsDKK 208,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4003530004803
Udførelse
Dimension3,5 x 25 mm
VE1.000 stk.
DKK 256,00
(DKK 0,26 / stk.)
inkl. momsDKK 256,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4003530004810
Udførelse
Dimension3,5 x 30 mm
VE1.000 stk.
DKK 286,00
(DKK 0,29 / stk.)
inkl. momsDKK 286,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4003530004827
Udførelse
Dimension3,5 x 35 mm
VE1.000 stk.
DKK 396,00
(DKK 0,40 / stk.)
inkl. momsDKK 396,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4003530004834
Udførelse
Dimension3,5 x 40 mm
VE1.000 stk.
DKK 479,00
(DKK 0,48 / stk.)
inkl. momsDKK 479,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 4003530004858
Udførelse
Dimension3,5 x 50 mm
VE500 stk.
DKK 289,00
(DKK 0,58 / stk.)
inkl. momsDKK 289,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4003530004865
Udførelse
Dimension4,0 x 12 mm
VE1.000 stk.
DKK 359,00
(DKK 0,36 / stk.)
inkl. momsDKK 359,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4003530004872
Udførelse
Dimension4,0 x 16 mm
VE1.000 stk.
DKK 284,00
(DKK 0,28 / stk.)
inkl. momsDKK 284,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4003530004889
Udførelse
Dimension4,0 x 20 mm
VE1.000 stk.
DKK 302,00
(DKK 0,30 / stk.)
inkl. momsDKK 302,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4003530004896
Udførelse
Dimension4,0 x 25 mm
VE1.000 stk.
DKK 335,00
(DKK 0,34 / stk.)
inkl. momsDKK 335,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4003530004902
Udførelse
Dimension4,0 x 30 mm
VE1.000 stk.
DKK 391,00
(DKK 0,39 / stk.)
inkl. momsDKK 391,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4003530004919
Udførelse
Dimension4,0 x 35 mm
VE1.000 stk.
DKK 424,00
(DKK 0,42 / stk.)
inkl. momsDKK 424,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4003530004926
Udførelse
Dimension4,0 x 40 mm
VE1.000 stk.
DKK 455,00
(DKK 0,46 / stk.)
inkl. momsDKK 455,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4003530004933
Udførelse
Dimension4,0 x 45 mm
VE500 stk.
DKK 258,00
(DKK 0,52 / stk.)
inkl. momsDKK 258,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4003530004964
Udførelse
Dimension4,0 x 60 mm
VE500 stk.
DKK 429,00
(DKK 0,86 / stk.)
inkl. momsDKK 429,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4003530005008
Udførelse
Dimension4,5 x 25 mm
VE1.000 stk.
DKK 299,00
(DKK 0,30 / stk.)
inkl. momsDKK 299,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4003530005022
Udførelse
Dimension4,5 x 35 mm
VE500 stk.
DKK 277,00
(DKK 0,55 / stk.)
inkl. momsDKK 277,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4003530005039
Udførelse
Dimension4,5 x 40 mm
VE500 stk.
DKK 195,00
(DKK 0,39 / stk.)
inkl. momsDKK 195,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4003530005046
Udførelse
Dimension4,5 x 45 mm
VE500 stk.
DKK 328,00
(DKK 0,66 / stk.)
inkl. momsDKK 328,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4003530005053
Udførelse
Dimension4,5 x 50 mm
VE500 stk.
DKK 245,00
(DKK 0,49 / stk.)
inkl. momsDKK 245,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4003530005084
Udførelse
Dimension4,5 x 70 mm
VE500 stk.
DKK 597,00
(DKK 1,19 / stk.)
inkl. momsDKK 597,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4003530005114
Udførelse
Dimension5,0 x 20 mm
VE1.000 stk.
DKK 735,00
(DKK 0,74 / stk.)
inkl. momsDKK 735,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4003530005121
Udførelse
Dimension5,0 x 25 mm
VE1.000 stk.
DKK 803,00
(DKK 0,80 / stk.)
inkl. momsDKK 803,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4003530005138
Udførelse
Dimension5,0 x 30 mm
VE500 stk.
DKK 353,00
(DKK 0,71 / stk.)
inkl. momsDKK 353,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4003530005145
Udførelse
Dimension5,0 x 35 mm
VE500 stk.
DKK 390,00
(DKK 0,78 / stk.)
inkl. momsDKK 390,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4003530005152
Udførelse
Dimension5,0 x 40 mm
VE500 stk.
DKK 420,00
(DKK 0,84 / stk.)
inkl. momsDKK 420,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4003530005176
Udførelse
Dimension5,0 x 50 mm
VE500 stk.
DKK 386,00
(DKK 0,77 / stk.)
inkl. momsDKK 386,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4003530005190
Udførelse
Dimension5,0 x 60 mm
VE500 stk.
DKK 513,00
(DKK 1,03 / stk.)
inkl. momsDKK 513,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 4003530005206
Udførelse
Dimension5,0 x 70 mm
VE200 stk.
DKK 264,00
(DKK 1,32 / stk.)
inkl. momsDKK 264,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 4003530005213
Udførelse
Dimension5,0 x 80 mm
VE200 stk.
DKK 319,00
(DKK 1,60 / stk.)
inkl. momsDKK 319,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: spånpladeskrue, spånpladeskrue, spånpladeskruer, spånpladeskruer, spånpladeskrue spax, spånpladeskrue med undersænket hoved, spånpladeskrue fuldt gevind, spånpladeskrue kryds, spånpladeskrue krydskærv, spånpladeskrue glidebelagt, spånpladeskrue forzinket, spånpladeskrue gul passiveret, spånpladeskrue hærdet, spånpladeskrue 4cut, spånpladeskrue multi-hoved, spånpladeskrue salgsemballage, spaxskruer, spaxskrue, Skrue, Skruer, Spånplade, Spånplader, Værktøj, Værktøjer