Spånpladeskrue - SPAX® - med undersænket hoved & delgevind - Pris pr. pakke

Indsatsområde
  • Spånpladeskruen er ideel til universel anvendelse.
Beskrivelse
  • Spånpladeskruen har et SPAX® MULTI-hoved og en SPAX® 4CUT-spids, er hærdet og har glidebelægning.
  • Spånpladeskruerne leveres i en salgsemballage med åbning til udhældning og genlukkeligt låg.
Tekniske data
  • Materiale - forzinket, gul passiveret A2L
  • Krydskærv Z
  • Pris pr. pakke
* = med 4CUT-fræser
Udførelse (8)
grænse udvælgelse
Dimension
VE
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Dimension VE pris ex. moms
4003530010040 4,0 x 40/23 mm 1.000 stk.
DKK 556,00
(DKK 0,56 / stk.)
inkl. momsDKK 556,00
plus DKK 120,00 fragt
4003530004971 4,0 x 70/50 mm 500 stk.
DKK 688,00
(DKK 1,38 / stk.)
inkl. momsDKK 688,00
plus DKK 120,00 fragt
4003530040009 4,0 x 80/50 mm 200 stk.
DKK 318,00
(DKK 1,59 / stk.)
inkl. momsDKK 318,00
plus DKK 120,00 fragt
4003530005091 4,5 x 80/59 mm 200 stk.
DKK 340,00
(DKK 1,70 / stk.)
inkl. momsDKK 340,00
plus DKK 120,00 fragt
4003530005220 5,0 x 90/61 mm 200 stk.
DKK 483,00
(DKK 2,42 / stk.)
inkl. momsDKK 483,00
plus DKK 120,00 fragt
4003530005237 5,0 x 100/61 mm 200 stk.
DKK 573,00
(DKK 2,87 / stk.)
inkl. momsDKK 573,00
plus DKK 120,00 fragt
4003530005244 5,0 x 110/69 mm 200 stk.
DKK 646,00
(DKK 3,23 / stk.)
inkl. momsDKK 646,00
plus DKK 120,00 fragt
4003530005251 5,0 x 120/69 mm 200 stk.
DKK 687,00
(DKK 3,44 / stk.)
inkl. momsDKK 687,00
plus DKK 120,00 fragt
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Spånpladeskrue, spånpladeskrue, spånpladeskruer, spånpladeskruer, spånpladeskrue spax, spånpladeskrue med undersænket hoved, spånpladeskrue delgevind, spånpladeskrue kryds, spånpladeskrue krydskærv, spånpladeskrue glidebelagt, spånpladeskrue forzinket, spånpladeskrue gul passiveret, spånpladeskrue hærdet, spånpladeskrue 4cut, spånpladeskrue multi-hoved, spånpladeskrue salgsemballage, spaxskruer, spaxskrue, Spånplade, Spånplader, Skrue, Skruer, Værktøj, Værktøjer