Spånpladeskrue FSP-SZ YZP - Gevind Ø 3,0 - 6,0 - Krydskærv PZ - Delgevind

Indsatsområde
  • fischer Classic-Fast spånpladeskrue er ideel til fastgørelse i almindelige træsamlinger, beklædning, fodpaneler samt dør- og metalbeslag.
  • Forsænket hoved muliggør montering i plan med overfladen, især i belagt træ, hårdttræ, blødt træ og lamineret træ.
  • Skruen kan anvendes pålideligt i alle træbaserede materialer.
Beskrivelse
  • fischer Classic-Fast FSP-SZ YZP er en el-forzinket, gul passiveret skrue med delgevind og krydskærv. Udførelsen med delgevind gør det muligt at trække træelementer tæt sammen.
  • Dobbeltkonussen øger vridningsmomentet og forhindrer skruen i at knække.
  • Den optimerede hovedgeometri giver en præcis og splintfri overfladeafslutning.
  • Optimalt forhold mellem pris og ydelse.
Tekniske data
  • Drevtype - PZ 1/2/3
  • Materiale - el-forzinket
Udførelse (61)
grænse udvælgelse
Gevind Ø
Længde
Gevindlængde delgevind
Drev
Salgsenhed
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 928165105300
Udførelse
Gevind Ø3,0 mm
Længde40 mm
Gevindlængde delgevind24 mm
DrevPZ1
Salgsenhed300 stk.
Produktsikkerhed
DKK 73,50
(DKK 0,25 / stk.)
inkl. momsDKK 73,50
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165105400
Udførelse
Gevind Ø3,0 mm
Længde40 mm
Gevindlængde delgevind24 mm
DrevPZ1
Salgsenhed1000 stk.
Produktsikkerhed
DKK 162,00
(DKK 0,16 / stk.)
inkl. momsDKK 162,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165105700
Udførelse
Gevind Ø3,0 mm
Længde45 mm
Gevindlængde delgevind27 mm
DrevPZ1
Salgsenhed300 stk.
Produktsikkerhed
DKK 79,70
(DKK 0,27 / stk.)
inkl. momsDKK 79,70
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165105800
Udførelse
Gevind Ø3,0 mm
Længde45 mm
Gevindlængde delgevind27 mm
DrevPZ1
Salgsenhed1000 stk.
Produktsikkerhed
DKK 183,00
(DKK 0,18 / stk.)
inkl. momsDKK 183,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165108500
Udførelse
Gevind Ø3,5 mm
Længde35 mm
Gevindlængde delgevind21 mm
DrevPZ2
Salgsenhed300 stk.
Produktsikkerhed
DKK 61,00
(DKK 0,20 / stk.)
inkl. momsDKK 61,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165108600
Udførelse
Gevind Ø3,5 mm
Længde35 mm
Gevindlængde delgevind21 mm
DrevPZ2
Salgsenhed1000 stk.
Produktsikkerhed
DKK 179,00
(DKK 0,18 / stk.)
inkl. momsDKK 179,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165109200
Udførelse
Gevind Ø3,5 mm
Længde40 mm
Gevindlængde delgevind24 mm
DrevPZ2
Salgsenhed300 stk.
Produktsikkerhed
DKK 69,70
(DKK 0,23 / stk.)
inkl. momsDKK 69,70
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165109300
Udførelse
Gevind Ø3,5 mm
Længde40 mm
Gevindlængde delgevind24 mm
DrevPZ2
Salgsenhed1000 stk.
Produktsikkerhed
DKK 203,00
(DKK 0,20 / stk.)
inkl. momsDKK 203,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165113100
Udførelse
Gevind Ø4,0 mm
Længde35 mm
Gevindlængde delgevind21 mm
DrevPZ2
Salgsenhed1000 stk.
Produktsikkerhed
DKK 203,00
(DKK 0,20 / stk.)
inkl. momsDKK 203,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165113800
Udførelse
Gevind Ø4,0 mm
Længde40 mm
Gevindlængde delgevind24 mm
DrevPZ2
Salgsenhed300 stk.
Produktsikkerhed
DKK 82,30
(DKK 0,27 / stk.)
inkl. momsDKK 82,30
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165113900
Udførelse
Gevind Ø4,0 mm
Længde40 mm
Gevindlængde delgevind24 mm
DrevPZ2
Salgsenhed1000 stk.
Produktsikkerhed
DKK 241,00
(DKK 0,24 / stk.)
inkl. momsDKK 241,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165114600
Udførelse
Gevind Ø4,0 mm
Længde45 mm
Gevindlængde delgevind27 mm
DrevPZ2
Salgsenhed300 stk.
Produktsikkerhed
DKK 98,40
(DKK 0,33 / stk.)
inkl. momsDKK 98,40
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165114700
Udførelse
Gevind Ø4,0 mm
Længde45 mm
Gevindlængde delgevind27 mm
DrevPZ2
Salgsenhed500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 143,00
(DKK 0,29 / stk.)
inkl. momsDKK 143,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165115200
Udførelse
Gevind Ø4,0 mm
Længde50 mm
Gevindlængde delgevind30 mm
DrevPZ2
Salgsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 74,70
(DKK 0,37 / stk.)
inkl. momsDKK 74,70
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165115300
Udførelse
Gevind Ø4,0 mm
Længde50 mm
Gevindlængde delgevind30 mm
DrevPZ2
Salgsenhed500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 160,00
(DKK 0,32 / stk.)
inkl. momsDKK 160,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165115600
Udførelse
Gevind Ø4,0 mm
Længde55 mm
Gevindlængde delgevind33 mm
DrevPZ2
Salgsenhed500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 226,00
(DKK 0,45 / stk.)
inkl. momsDKK 226,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165116100
Udførelse
Gevind Ø4,0 mm
Længde60 mm
Gevindlængde delgevind36 mm
DrevPZ2
Salgsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 112,00
(DKK 0,56 / stk.)
inkl. momsDKK 112,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165116200
Udførelse
Gevind Ø4,0 mm
Længde60 mm
Gevindlængde delgevind36 mm
DrevPZ2
Salgsenhed500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 245,00
(DKK 0,49 / stk.)
inkl. momsDKK 245,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165116500
Udførelse
Gevind Ø4,0 mm
Længde70 mm
Gevindlængde delgevind42 mm
DrevPZ2
Salgsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 109,00
(DKK 0,55 / stk.)
inkl. momsDKK 109,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165119200
Udførelse
Gevind Ø4,5 mm
Længde40 mm
Gevindlængde delgevind24 mm
DrevPZ2
Salgsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 71,40
(DKK 0,36 / stk.)
inkl. momsDKK 71,40
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165119300
Udførelse
Gevind Ø4,5 mm
Længde40 mm
Gevindlængde delgevind24 mm
DrevPZ2
Salgsenhed500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 156,00
(DKK 0,31 / stk.)
inkl. momsDKK 156,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165119800
Udførelse
Gevind Ø4,5 mm
Længde45 mm
Gevindlængde delgevind27 mm
DrevPZ2
Salgsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 93,00
(DKK 0,47 / stk.)
inkl. momsDKK 93,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165119900
Udførelse
Gevind Ø4,5 mm
Længde45 mm
Gevindlængde delgevind27 mm
DrevPZ2
Salgsenhed500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 197,00
(DKK 0,39 / stk.)
inkl. momsDKK 197,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165120400
Udførelse
Gevind Ø4,5 mm
Længde50 mm
Gevindlængde delgevind30 mm
DrevPZ2
Salgsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 97,20
(DKK 0,49 / stk.)
inkl. momsDKK 97,20
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165120500
Udførelse
Gevind Ø4,5 mm
Længde50 mm
Gevindlængde delgevind30 mm
DrevPZ2
Salgsenhed500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 205,00
(DKK 0,41 / stk.)
inkl. momsDKK 205,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165121100
Udførelse
Gevind Ø4,5 mm
Længde60 mm
Gevindlængde delgevind36 mm
DrevPZ2
Salgsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 110,00
(DKK 0,55 / stk.)
inkl. momsDKK 110,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165121200
Udførelse
Gevind Ø4,5 mm
Længde60 mm
Gevindlængde delgevind36 mm
DrevPZ2
Salgsenhed500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 218,00
(DKK 0,44 / stk.)
inkl. momsDKK 218,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165121500
Udførelse
Gevind Ø4,5 mm
Længde70 mm
Gevindlængde delgevind42 mm
DrevPZ2
Salgsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 178,00
(DKK 0,89 / stk.)
inkl. momsDKK 178,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165122000
Udførelse
Gevind Ø4,5 mm
Længde80 mm
Gevindlængde delgevind48 mm
DrevPZ2
Salgsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 201,00
(DKK 1,01 / stk.)
inkl. momsDKK 201,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165124000
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde35 mm
Gevindlængde delgevind21 mm
DrevPZ2
Salgsenhed500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 166,00
(DKK 0,33 / stk.)
inkl. momsDKK 166,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165124700
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde40 mm
Gevindlængde delgevind24 mm
DrevPZ2
Salgsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 91,30
(DKK 0,46 / stk.)
inkl. momsDKK 91,30
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165124800
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde40 mm
Gevindlængde delgevind24 mm
DrevPZ2
Salgsenhed500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 193,00
(DKK 0,39 / stk.)
inkl. momsDKK 193,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165125100
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde45 mm
Gevindlængde delgevind27 mm
DrevPZ2
Salgsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 104,00
(DKK 0,52 / stk.)
inkl. momsDKK 104,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165125200
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde45 mm
Gevindlængde delgevind27 mm
DrevPZ2
Salgsenhed500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 218,00
(DKK 0,44 / stk.)
inkl. momsDKK 218,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165125500
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde50 mm
Gevindlængde delgevind30 mm
DrevPZ2
Salgsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 111,00
(DKK 0,56 / stk.)
inkl. momsDKK 111,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165125600
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde50 mm
Gevindlængde delgevind30 mm
DrevPZ2
Salgsenhed500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 235,00
(DKK 0,47 / stk.)
inkl. momsDKK 235,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165126200
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde60 mm
Gevindlængde delgevind36 mm
DrevPZ2
Salgsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 118,00
(DKK 0,59 / stk.)
inkl. momsDKK 118,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165126300
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde60 mm
Gevindlængde delgevind36 mm
DrevPZ2
Salgsenhed500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 274,00
(DKK 0,55 / stk.)
inkl. momsDKK 274,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165126700
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde70 mm
Gevindlængde delgevind42 mm
DrevPZ2
Salgsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 162,00
(DKK 0,81 / stk.)
inkl. momsDKK 162,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165127000
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde80 mm
Gevindlængde delgevind48 mm
DrevPZ2
Salgsenhed100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 106,00
(DKK 1,06 / stk.)
inkl. momsDKK 106,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165127100
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde80 mm
Gevindlængde delgevind48 mm
DrevPZ2
Salgsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 189,00
(DKK 0,95 / stk.)
inkl. momsDKK 189,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165127400
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde90 mm
Gevindlængde delgevind60 mm
DrevPZ2
Salgsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 227,00
(DKK 1,14 / stk.)
inkl. momsDKK 227,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165127800
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde100 mm
Gevindlængde delgevind60 mm
DrevPZ2
Salgsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 265,00
(DKK 1,33 / stk.)
inkl. momsDKK 265,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165128200
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde120 mm
Gevindlængde delgevind70 mm
DrevPZ2
Salgsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 469,00
(DKK 2,35 / stk.)
inkl. momsDKK 469,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165129000
Udførelse
Gevind Ø6,0 mm
Længde40 mm
Gevindlængde delgevind24 mm
DrevPZ3
Salgsenhed500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 303,00
(DKK 0,61 / stk.)
inkl. momsDKK 303,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165129300
Udførelse
Gevind Ø6,0 mm
Længde45 mm
Gevindlængde delgevind27 mm
DrevPZ3
Salgsenhed500 stk.
Produktsikkerhed
DKK 291,00
(DKK 0,58 / stk.)
inkl. momsDKK 291,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165129900
Udførelse
Gevind Ø6,0 mm
Længde50 mm
Gevindlængde delgevind30 mm
DrevPZ3
Salgsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 149,00
(DKK 0,75 / stk.)
inkl. momsDKK 149,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165130600
Udførelse
Gevind Ø6,0 mm
Længde60 mm
Gevindlængde delgevind36 mm
DrevPZ3
Salgsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 164,00
(DKK 0,82 / stk.)
inkl. momsDKK 164,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165131000
Udførelse
Gevind Ø6,0 mm
Længde70 mm
Gevindlængde delgevind42 mm
DrevPZ3
Salgsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 205,00
(DKK 1,03 / stk.)
inkl. momsDKK 205,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165131400
Udførelse
Gevind Ø6,0 mm
Længde80 mm
Gevindlængde delgevind48 mm
DrevPZ3
Salgsenhed200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 224,00
(DKK 1,12 / stk.)
inkl. momsDKK 224,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165131800
Udførelse
Gevind Ø6,0 mm
Længde100 mm
Gevindlængde delgevind60 mm
DrevPZ3
Salgsenhed1000 stk.
Produktsikkerhed
DKK 148,00
(DKK 1,48 / stk.)
inkl. momsDKK 148,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165132100
Udførelse
Gevind Ø6,0 mm
Længde110 mm
Gevindlængde delgevind60 mm
DrevPZ3
Salgsenhed100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 164,00
(DKK 1,64 / stk.)
inkl. momsDKK 164,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165132500
Udførelse
Gevind Ø6,0 mm
Længde120 mm
Gevindlængde delgevind70 mm
DrevPZ3
Salgsenhed100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 242,00
(DKK 2,42 / stk.)
inkl. momsDKK 242,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165132800
Udførelse
Gevind Ø6,0 mm
Længde130 mm
Gevindlængde delgevind70 mm
DrevPZ3
Salgsenhed100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 271,00
(DKK 2,71 / stk.)
inkl. momsDKK 271,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165133200
Udførelse
Gevind Ø6,0 mm
Længde140 mm
Gevindlængde delgevind70 mm
DrevPZ3
Salgsenhed100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 322,00
(DKK 3,22 / stk.)
inkl. momsDKK 322,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165133500
Udførelse
Gevind Ø6,0 mm
Længde150 mm
Gevindlængde delgevind70 mm
DrevPZ3
Salgsenhed100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 335,00
(DKK 3,35 / stk.)
inkl. momsDKK 335,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165133900
Udførelse
Gevind Ø6,0 mm
Længde160 mm
Gevindlængde delgevind70 mm
DrevPZ3
Salgsenhed100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 384,00
(DKK 3,84 / stk.)
inkl. momsDKK 384,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165134300
Udførelse
Gevind Ø6,0 mm
Længde180 mm
Gevindlængde delgevind70 mm
DrevPZ3
Salgsenhed100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 462,00
(DKK 4,62 / stk.)
inkl. momsDKK 462,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165134500
Udførelse
Gevind Ø6,0 mm
Længde200 mm
Gevindlængde delgevind70 mm
DrevPZ3
Salgsenhed25 stk.
Produktsikkerhed
DKK 147,00
(DKK 5,88 / stk.)
inkl. momsDKK 147,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165134800
Udførelse
Gevind Ø6,0 mm
Længde220 mm
Gevindlængde delgevind70 mm
DrevPZ3
Salgsenhed25 stk.
Produktsikkerhed
DKK 224,00
(DKK 8,96 / stk.)
inkl. momsDKK 224,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165135000
Udførelse
Gevind Ø6,0 mm
Længde240 mm
Gevindlængde delgevind70 mm
DrevPZ3
Salgsenhed25 stk.
Produktsikkerhed
DKK 230,00
(DKK 9,20 / stk.)
inkl. momsDKK 230,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Tilbehør til denne artikel
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Spånpladeskrue FSP-SZ YZP, Spånpladeskruer, Spånpladeskruer, Skruer, FSP-SZ YZP, YZP, FSP-SZ, fischer Classic-Fast spånpladeskrue, fischer Classic-Fast, Classic-Fast spånpladeskrue, fischer Classic-Fast FSP-SZ YZP, Classic-Fast FSP-SZ YZP