Spånpladeskrue FPF-St RF - Gevind Ø 3,0-5,0 mm - Torx-kærv - Fuldt gevind - Pakke med 200 stk.

Indsatsområde
  • Spånpladeskruen FPF-ST RF er velegnet til fastgørelse af bærende komponenter i belagt træ, hårdttræ, nåletræ og træsamlinger. For eksempel til alle træsamlinger udendørs, pergolaer, hegn, facader, legeredskaber samt dør- og metalbeslag.
Beskrivelse
  • Fischer Power-Fast FPF-ST RF af rustfrit stål R er en skrue med fuldt gevind og Torx-kærv. Undersænket hoved muliggør montering i plan med overfladen i træ.
Tekniske data
  • Materiale - Rustfrit stål R
  • Kærv - TX10/TX20
Udførelse (11)
grænse udvælgelse
Gevind Ø
Længde
Gevindlængde/fuldt gevind
Kærv
Pakningsindhold
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Gevind Ø Længde Gevindlængde/fuldt gevind Kærv Pakningsindhold pris ex. moms
928165726410 3,0 mm 16 mm 12 mm TX10 200 stk.
DKK 220,05
(DKK 1,10 / stk.)
inkl. momsDKK 220,05
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 2,05
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165726601 3,0 mm 20 mm 15 mm TX10 200 stk.
DKK 243,27
(DKK 1,22 / stk.)
inkl. momsDKK 243,27
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 2,27
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165726801 3,0 mm 25 mm 20 mm TX10 200 stk.
DKK 272,54
(DKK 1,36 / stk.)
inkl. momsDKK 272,54
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 2,54
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165727001 3,0 mm 30 mm 25 mm TX10 200 stk.
DKK 313,93
(DKK 1,57 / stk.)
inkl. momsDKK 313,93
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 2,93
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165727201 3,5 mm 20 mm 15 mm TX10 200 stk.
DKK 244,00
(DKK 1,22 / stk.)
inkl. momsDKK 244,00
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165727401 3,5 mm 30 mm 25 mm TX10 200 stk.
DKK 138,22
(DKK 0,69 / stk.)
inkl. momsDKK 138,22
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 1,22
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165727601 4,0 mm 20 mm 15 mm TX20 200 stk.
DKK 130,14
(DKK 0,65 / stk.)
inkl. momsDKK 130,14
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 1,14
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165727801 4,0 mm 30 mm 25 mm TX20 200 stk.
DKK 272,39
(DKK 1,36 / stk.)
inkl. momsDKK 272,39
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 2,39
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165728701 4,5 mm 30 mm 25 mm TX20 200 stk.
DKK 180,59
(DKK 0,90 / stk.)
inkl. momsDKK 180,59
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 1,59
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165728901 4,5 mm 35 mm 30 mm TX20 200 stk.
DKK 505,00
(DKK 2,53 / stk.)
inkl. momsDKK 505,00
plus DKK 120,00 fragt
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
928165729801 5,0 mm 30 mm 25 mm TX20 200 stk.
DKK 223,96
(DKK 1,12 / stk.)
inkl. momsDKK 223,96
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 1,96
Produktsikkerhed Tilbehør til denne artikel
Tilbehør til denne artikel
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Afstandsmontage, Fastgørelsessystemer, Fastgørelsesteknik, Isoleringsfastgørelse, El-fastgørelse, Fischer fastgørelsesteknik, Klaus Fischer, Skruer, Spånpladeskrue FPF-ST RF, Fischer FPF-ST RF, Spånpladeskrue med Torx-kærv, Spånpladeskrue med fuldt gevind og Torx-kærv