Spånpladeskrue FPF-ST RP - gevind Ø 4,0-6,0 mm - indvendig stjerne TX - delgevind - pakke med 100/200 stk.

Indsatsområde
  • Spånpladeskruen FPF-ST RP er velegnet til alle godkendelsesrelevante fastgørelser af bærende komponenter i coated træ, hårdttræ, blødt træ og træforbindelser. For eksempel til alle træforbindelser udendørs, pergolaer, hegn, facader, legeredskaber samt dør- og metalbeslag.
Beskrivelse
  • fischer Power-Fast FPF-ST RP af rustfrit stål R er en skrue med delgevind og indvendig stjerneholder (TX). Forsænket hoved muliggør montering i plan med overfladen i træet. Udførelsen med delgevind gør det muligt at trække træelementer tæt sammen.
Tekniske data
  • Materiale - Rustfrit stål R
  • Drev - TX20/TX30
Udførelse (19)
grænse udvælgelse
Gevind Ø
Længde
Gevindlængde/delgevind
Drev
Emballageindhold
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 928165728001
Udførelse
Gevind Ø4,0 mm
Længde35 mm
Gevindlængde/delgevind24 mm
DrevTX20
Emballageindhold200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 173,53
(DKK 0,87 / stk.)
inkl. momsDKK 173,53
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 1,53
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928104056201
Udførelse
Gevind Ø4,0 mm
Længde40 mm
Gevindlængde/delgevind24 mm
DrevTX20
Emballageindhold200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 194,71
(DKK 0,97 / stk.)
inkl. momsDKK 194,71
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 1,71
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928165728301
Udførelse
Gevind Ø4,0 mm
Længde45 mm
Gevindlængde/delgevind30 mm
DrevTX20
Emballageindhold200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 206,82
(DKK 1,03 / stk.)
inkl. momsDKK 206,82
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 1,82
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928165728501
Udførelse
Gevind Ø4,0 mm
Længde50 mm
Gevindlængde/delgevind30 mm
DrevTX20
Emballageindhold200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 398,50
(DKK 1,99 / stk.)
inkl. momsDKK 398,50
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 3,50
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165729301
Udførelse
Gevind Ø4,5 mm
Længde45 mm
Gevindlængde/delgevind24 mm
DrevTX20
Emballageindhold200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 452,98
(DKK 2,26 / stk.)
inkl. momsDKK 452,98
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 3,98
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928104056301
Udførelse
Gevind Ø4,5 mm
Længde50 mm
Gevindlængde/delgevind30 mm
DrevTX20
Emballageindhold200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 253,23
(DKK 1,27 / stk.)
inkl. momsDKK 253,23
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 2,23
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928104050401
Udførelse
Gevind Ø4,5 mm
Længde70 mm
Gevindlængde/delgevind42 mm
DrevTX20
Emballageindhold200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 366,22
(DKK 1,83 / stk.)
inkl. momsDKK 366,22
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 3,22
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928104050501
Udførelse
Gevind Ø4,5 mm
Længde80 mm
Gevindlængde/delgevind50 mm
DrevTX20
Emballageindhold200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 426,75
(DKK 2,13 / stk.)
inkl. momsDKK 426,75
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 3,75
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928165730001
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde40 mm
Gevindlængde/delgevind24 mm
DrevTX20
Emballageindhold200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 836,80
(DKK 4,18 / stk.)
inkl. momsDKK 836,80
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 7,80
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928104056501
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde50 mm
Gevindlængde/delgevind30 mm
DrevTX20
Emballageindhold200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 299,64
(DKK 1,50 / stk.)
inkl. momsDKK 299,64
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 2,64
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928104056601
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde60 mm
Gevindlængde/delgevind36 mm
DrevTX20
Emballageindhold100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 361,17
(DKK 3,61 / stk.)
inkl. momsDKK 361,17
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 3,17
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928104056701
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde70 mm
Gevindlængde/delgevind42 mm
DrevTX20
Emballageindhold100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 259,28
(DKK 2,59 / stk.)
inkl. momsDKK 259,28
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 2,28
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928104056801
Udførelse
Gevind Ø5,0 mm
Længde80 mm
Gevindlængde/delgevind50 mm
DrevTX20
Emballageindhold100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 322,84
(DKK 3,23 / stk.)
inkl. momsDKK 322,84
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 2,84
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928165730601
Udførelse
Gevind Ø6,0 mm
Længde40 mm
Gevindlængde/delgevind24 mm
DrevTX30
Emballageindhold200 stk.
Produktsikkerhed
DKK 1.251,64
(DKK 6,26 / stk.)
inkl. momsDKK 1.251,64
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 11,64
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165730801
Udførelse
Gevind Ø6,0 mm
Længde50 mm
Gevindlængde/delgevind30 mm
DrevTX30
Emballageindhold100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 374,29
(DKK 3,74 / stk.)
inkl. momsDKK 374,29
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 3,29
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 928165731001
Udførelse
Gevind Ø6,0 mm
Længde60 mm
Gevindlængde/delgevind36 mm
DrevTX30
Emballageindhold100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 445,92
(DKK 4,46 / stk.)
inkl. momsDKK 445,92
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 3,92
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928165731201
Udførelse
Gevind Ø6,0 mm
Længde80 mm
Gevindlængde/delgevind50 mm
DrevTX30
Emballageindhold100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 513,51
(DKK 5,14 / stk.)
inkl. momsDKK 513,51
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 4,51
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928104056901
Udførelse
Gevind Ø6,0 mm
Længde100 mm
Gevindlængde/delgevind60 mm
DrevTX30
Emballageindhold100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 602,30
(DKK 6,02 / stk.)
inkl. momsDKK 602,30
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 5,30
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Denne artikel kan for øjeblikket ikke leveres
Varenr.: 928104057001
Udførelse
Gevind Ø6,0 mm
Længde120 mm
Gevindlængde/delgevind70 mm
DrevTX30
Emballageindhold100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 670,90
(DKK 6,71 / stk.)
inkl. momsDKK 670,90
plus DKK 120,00 fragt
Materialetillæg inkluderet: DKK 5,90
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Tilbehør til denne artikel
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Afstandsfastgørelse, Fastgørelsessystemer, Fastgørelsesteknik, Fischer fastgørelsesteknik, Fischer dyvler, Hulrumfastgørelse, Installationssystemer, Klaus Fischer, Spånpladeskrue FPF-ST RP, Spånpladeskrue, Spånpladeskrue med indvendig stjerneholder, Spånpladeskrue med delgevind og indvendig stjerneholder, FPF-ST RP, Fischer FPF-ST RP