Spærfodbeslag - udførelse højre eller venstre - CE-mærkning - pris pr. emballageenhed

Indsatsområde
  • Spærfodbeslaget er velegnet til brug inden for industri, håndværk og boligbyggeri.
Beskrivelse
  • Udførelsen fås i højre eller venstre.
Tekniske data
  • Materiale - Stål eller rustfrit stål (V4A)
  • Egenskaber - CE-mærkning ETA-13/063033
  • Materialetykkelse - 2 mm
  • Pris pr. emballageenhed
Udførelse (10)
grænse udvælgelse
Dimensioner
Type
Udførelse
Antal huller
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 38243x210379
Udførelse
Dimensioner30 x 30 x 170 mm
Typesendzimir-forzinket
Udførelsehøjre
Antal huller10
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 222,00
(DKK 4,44 / stk.)
inkl. momsDKK 222,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38243x210386
Udførelse
Dimensioner30 x 30 x 170 mm
Typesendzimir-forzinket
Udførelsevenstre
Antal huller10
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 222,00
(DKK 4,44 / stk.)
inkl. momsDKK 222,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38243x212274
Udførelse
Dimensioner30 x 30 x 170 mm
Typesendzimir-forzinket
Udførelsehøjre
Antal huller10
VE20 stk., i storkøbsemballage
Produktsikkerhed
DKK 88,80
(DKK 4,44 / stk.)
inkl. momsDKK 88,80
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38243x212281
Udførelse
Dimensioner30 x 30 x 170 mm
Typesendzimir-forzinket
Udførelsevenstre
Antal huller10
VE20 stk., i storkøbsemballage
Produktsikkerhed
DKK 88,80
(DKK 4,44 / stk.)
inkl. momsDKK 88,80
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38243x380126
Udførelse
Dimensioner30 x 30 x 170 mm
TypeRustfrit stål V4A
Udførelsehøjre
Antal huller10
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 347,00
(DKK 34,70 / stk.)
inkl. momsDKK 347,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38243x21228x
Udførelse
Dimensioner30 x 30 x 170 mm
TypeRustfrit stål V4A
Udførelsevenstre
Antal huller10
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 347,00
(DKK 34,70 / stk.)
inkl. momsDKK 347,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38243x210393
Udførelse
Dimensioner30 x 30 x 210 mm
Typesendzimir-forzinket
Udførelsehøjre
Antal huller26
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 296,00
(DKK 5,92 / stk.)
inkl. momsDKK 296,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38243x210409
Udførelse
Dimensioner30 x 30 x 210 mm
Typesendzimir-forzinket
Udførelsevenstre
Antal huller26
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 296,00
(DKK 5,92 / stk.)
inkl. momsDKK 296,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38243x21416
Udførelse
Dimensioner30 x 30 x 250 mm
Typesendzimir-forzinket
Udførelsehøjre
Antal huller34
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 747,00
(DKK 14,94 / stk.)
inkl. momsDKK 747,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 38243x210423
Udførelse
Dimensioner30 x 30 x 250 mm
Typesendzimir-forzinket
Udførelsevenstre
Antal huller34
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 747,00
(DKK 14,94 / stk.)
inkl. momsDKK 747,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Spærfodbeslag, Spærfodbeslag Vormann, Spærfodbeslag, ETA-13/063033, Spærfodbeslag ETA-13/063033, Spærfodbeslag rustfrit stål, Spærfodbeslag V4A, Spærfodbeslag rustfri, 070946000 Vormann, 070947000 Vormann, 070946000G Vormann, 070947000G Vormann, 070946000HP Vormann, 070947000HP Vormann, 070946000RF Vormann, 070947000RF Vormann, 070948000 Vormann, 070949000 Vormann, 070950000 Vormann, 070951000 Vormann, 070948000G Vormann, 070949000G Vormann, 070948000HP Vormann, 070949000HP Vormann, Vormann, Spærforbinder, Spærholder, Remholder